Najdi forum

Se najde kdo tukaj, ki ga zanima nudizem? Večina, ki bi se opredelila za nudista je nad 40 (upokojenci ipd. haha) – mene zanima če se celo najdejo kaki mlajši vrstniki 🙂

Anyone :D?

Jaz sem ene parkrat probal. Cisto tako iz radovednosti sem sel lani parkrat za par uric na nudisticno plazo pa enkrat sem sel v nekem kopaliscu na nudisticni del pa tako (ob priloznosti)
Sej se mi je zdel kr zanimivo ampak ne bi pa bil nudist skos.
Pac to zdej ko sem star 18 let pa me mal hormoni premetavajo, drgac me bo pa pomojem kmalu minilo

Jaz sem isto probal pa mi je ratalo vsec in obcasno prakticiram (ne pa skoz kot nekateri) 😀 si kdaj za kaksn skupn izlet na plazo?

nova
Uredništvo priporoča

Men ni bolsega koker gol se kopat rjav si lepo posod pa se mokrih oblacil nimas na seb se obrises pa si suh

Mladi nagec, kje pa si ze bil vse nag?
Iz kje pa si pa kok si star
Pa kam bi sel?
Pomojem ni glih izvedljivo ampak vseeno.
Drugace pa na nudisticnih mestih vidis tudi kaksnega mladega
Kaksne druzine pa tako (ampak ob teh so ponavadi otroci res mladi tko 10 let)
Takih recimo od 16-20 let pa res ni dost na nudisticnih stvareh ja.

24 – zaenkrat samo doma pa slo obala hah 😀 …nevem kam. Nekam kjer si lahko

*sicer iz lj

Zlo malo vidis mladih od 18 pa tam do 30 vecina od 40 naprej jaz mam 30 ampak tko se kopam zaradi uzivtka ne da gledam kaj je okoli

Ja takih je res malo, ceprav sem ravno par dni nazaj ugotovil, da je moj sosolc tudi nudist ze celo zivljenje pa pravi, da ma v kampu v katerega hodijo veliko prijateljev in da je dobra druzba.
Tako da ocitno te, ki so ze celo zivljenje nudisti nimajo tezav glede starosti

Za take kot sem jaz, ki nismo bili nikoli nudisti, pa je to bolj tezavno, sploh v teh najstniskih letih.
Jaz ko sem sel prvic na nudo plazo se nisem mogel zadrzat, da se mi ne bi dvignil, in pol drugic ze malo manj in polj postopoma skoraj nic.
Pol ko parkrat probas se ti ne zdi nic takega vec.
Drgac sem pa rad nag in sem ob skoraj vsaki priloznosti. (Pac ce ni nobenga ki ga poznam zraven)
Sicer bi mogoce probal tud s frendi/sosolci ce bi bla kdaj priloznost, samo nevem pomojem bi blo to mal cudno.
A je ze mel kdaj kksno tako izkusnjo da so sli kam s sosolci nagi al pa kej tazga.
A je ze kdaj videl kdo kaksnega nagega sosolca/sosolko?

Mislm da ko se led prebije nebi blo nic cudnega. Glede erekcij na plazi pa je normalno, itak mine :). Jz sm veckrat visu sosolce nage po sportni k smo se sli tusirat

Sem se pa tudi jaz odločil, da letos prvič sprobam nudistično plažo, pa me zanima, če imate kakšne nasvete. Star sem 22 let in do zdaj nikol nism upal it, letos sem se pa odločil, da to spremenim. Kam se najbolj splača it oz kam kaj hodite?

hej,men se nudizem prou dopade. že celo žiuljenje hodm s starši v en kamp nudo in mi je čist normalno pa rada sm naga. naga se sončt pa kopat je stokrat bolš kukr v kopalkah. edin je pa res da pač tipi,sploh starejši si ne morjo/ne morte pomagat da ne bi mal pogledal gdaj,gdaj kr zlo očitno ampak ok sej tut punce gdaj pogledamo haha. ampak ni pa tko da bi zdej gdo slikou al pa res ful skos gledu pa to. čist enak kukr v oblečenih kampih je use. mi hodmo v enga v istri in mam neki kolegou in kolegic,pač dost mladih je tko da je čist ok.

Ja sej najbolse je gol bit pa kopat pa soncit

jz grem kar na slo obalo 🙂

Kr pogumno kopalke dol in uživat

Je že imel kdaj erekcijo ko je bil na nudistični plaži? Kako so vas gledali?

Jaz sem imel prvic in malo drugic ker se temu pac ne mores izognit.
Najbrs so me malo gledali ampak ne vem cisto, ker sem se delal da spim haha

Zakon bomi sel s punco, da vidim a lahko normalno z njo se kopas al bi bili problemi glede erekcije sem zmeraj bil nekako sramezljiv ker je zelo opazno pri 18.2cm penisu ce bi i. el manjsega ajde ajde ampak to se pa nikakor neda skriti

Na vsake 'Vogalu' je ovira, zmeraj bo bila.


Uživajta

Sej nebi sam ti imel erekcijo marsikdo jo dobi pač greš v vodo Al se kotra obrneš pa je

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close