Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Komu podariti devištvo

Komu podariti devištvo

Stara sem 19 let in sem še devica. Nekako se do sedaj s tem sploh nisem ukvarjala, zdaj pa ugotavljam da bi se tudi sama rada imela lepo tu in tam na takšen način. Ne vem pa, ali naj si poiščem nekoga izkušenega, ki mi bo znal stvari pokazati, ali naj počakam in poiščem fanta s katerim bova zaljubljena?

Od kod pa si, ce lahko vprasam? 😉


Tudi sam sem star 20 let in neizkušen, želim si poskusiti, vendar samo, če bo privlačnost med nama. Ne maram namreč zgolj spolnosti, ki pri nobenem ne prebudi takšnih občutkov, kot jih prebudi, če se z nekom privlačiš, gojiš do njega čustva. Tudi sam bi želel pohiteti in izgubiti devištvo, vendar se zavedam, da je to velik korak, ki si ga želim naredit s pravo osebo, da ne bom tega obžaloval in bom to ohranil v lepem spominu.
Ker se bliža valentinovo in sem samski, te vprašam, če bi želela biti moja spremljevalka, iti z menoj na kosilo, sprehod?

nova
Uredništvo priporoča

Najbolje nekoga ki je oboje – sta zaljubljena in je izkusen (=starejsi) 😀 Ce pa ze z nekom, ki nista zaljubljena; pa naj ti bo vsaj privlacen, ker drugace bos vrjetno samo obzalovala. 🙁

Prepusti se toku, spontano boš spoznala kdaj in kateri je pravi.
Čustva pa itak štejejo največ, to je pomojem ključno za prvo spolno izkušnjo.

Kumara.

zivijo kako si ti?

hej kako si?

Druga varianta mi je osebno ljubša. Ti pa naredi kakor hočeš.
Uporabljaj zaščito, ker si za otroke še premlada. Splav te lahko pusti neplodno, potem je pa jok in stok pri tridesetih.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close