Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kaj zdej? kaj priporocate?

kaj zdej? kaj priporocate?

OK.
ce se skrgas z bestici pa te cela sola sovraz lahko samo:
1 se rezes
2 se ubijes
3 rtas depresiven
4 se preselis dalec stran
5 kaj se (vasa opcija)?
kaj zdej? kaj od tuki zgori bi blo najboljs oz. priporocate? e nej ubijem al rezem? ma ze kdo izkusne s tem????????????????????????????????????????

Samo rezat se ne ubit pa tud ne … res nee

jaz sm sla z fantom narazen po par letih in sm res mislila da bom se ubila. hotla sem se rezat in ubit in vse skupaj ampak ko sem se zavedala zakaj se bom sekirala zarad kr ene osebe.. al cele sole al katkoli ze ko jebe vse skup.. ne se sekirat.. ce mas kaj se zjokaj ven daj si kaka dva tedna in potem se spravi k sebi, nehaj z bedarijami pa rezanjem pa tem.. idi pa zivi zivljenje zaka si depresivna za brezveze zapravlas lajf .. pojdi pa naredi neke iz sebe

nova
Uredništvo priporoča

Si morda razmislil/a, da je to priložnost za uvid, da je nek konflikt v tebi in samo ti imaš sedaj enkratno priložnost, da pričneš stvari doživljati oz drugega zornega kota? Nenazadnje je to proces, ki zna imeti tudi negativno plat, začasno, ampak dolgoročno pa lahko pričneš spreminjati vzorce in uživaš polno življenje.

Najbrž ne bo enostavno, je pa rešljivo.
Rezanje, samomor itd. je zgolj iskanje nekih rešitev, ki to niso. Samomor lahko narediš kadarkoli v lajfu, do takrat pa ti življenje ponuja več priložnosti, da nekaj spremeniš in ceniš sebe in ostale.
Verjamem, da ti bo uspelo, nenazadnje večina ljudi kasneje, ko neuspešno stori samomor, obžaluje to odločitev, ker pej ali slej uvidijo, da je življenje, čeprav v nekem trenutku pogubno, peklensko, nevzdržno, le neko prehodno stanje.

Srečno!

Popravljam:
Ni življenje prehodno stanje (morda je), je pa neko stanje v enem obdobju lahko nek peklenski, pogubno položaj.
Vsi imamo v sebi ‘gumb’ za destrukcijo, obenem pa moč za ustvarjanje.

Med drugim obstaja veliko načinov pomoči.
Javi se še kaj.
🙂

okej hvala usem nebo nc iz rezanja pa tega sranja sej mate prov najbols je to sranje potrpet pa neki iz sebe narest!
🙂
lp,
000

Lej. Dobr me posluš.
1. Postani flegma. Resda flegma ne postaneš čez noč, ampak ko boš natreniral svojo psiho in se ti bo j*balo za vse kretene okoli tebe boš VEDNO korak pred drugimi (to boš spoznal po 20 letu starosti).
2. Bodi priden v šoli in imej dobre ocene.
Ko boš končal faks težje smeri, bo tudi tvoja služba nadpovprečno plačana in boš nekaj veljal. Večina tistih kretenov, ki se imajo za bestiče oz. alfa samce v osnovni šoli ti pri tvojih 25 letih ne bodo segli do kolen.
3. Zapomni si kar sem ti napisal. Govorim iz lastnih izkušenj. Življenje te bo prekalilo, “bestiči” pa bodo tavali v tvoji senci. Samo priden bodi v šoli in delaj na karieri.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close