Najdi forum

Jutranja tabletka

Pozdravljeni!
NAj sprva povem, da sem oktobra prenehala z jemanjem kontracepcijskih tablet YAZ. Kljub rednemu spolnemu partnerju in dvojni zaščiti(KT+kondom), sem se zaradi nabiranja kilgoramov odločila z prenehanjem kontracepcije…
Rednemu jemanju kontracepcijskih in uporabi kondoma, se ni nikoli zgodil, da bi ta počil…
Ko sem prenehala z tabletami in po prvi menstruaciji, ki je bila 7.12, sva z fantom imela spolen odnos in pri tem se nama je SNEL KONDOM.
Iz previdnosti sem vzela jutranjo tabletko, čeprav ni prišlo do samega izliva v nožnico!!!
Predvideno naslednjo menstruacijo bi morala imeti 7.1!!!!
Po jutranji tabletki, sem čez 1 teden dobila vmesno krvavitev…
Vse lepo in prav… AMPAK MOJE MENSTRUACIJE ŠE VEDNO NI!
NAredila sem že 2 testa za nosečnost, oba prepričljiv negativna….
Vendar me vseeno zanima če bi bila možnost, da mi jutranja tabletka tako pomeša ciklus???
Prosim za vaše mnenje in izkušnje…
Hvala že vnaprej…

LP,zaskrbljena

Ojla.
Ko sm sama uzela tabletko mi je menstruacija zamudila za 14 dni. Redno menstuacijo pa sm dobila šele 2 cikla pozneje.

Glede da si pridobivala kilograme z kemanjem KT morda niso bile prave znamke zate glede na hormone. Pri drugi vrsti KT bi bila možnost da kilogramov ne bi pridobivala

Lp

Oprostite, prosila bi za pomoč. Jutranjo tabletko sem vzela nekje po 60 urah ko nama je počil kondom. Čez 14 dni sem dobila rahlo krvavitev, ki je trajala en dan. V trebuhu me tišči ter v naslednjih dneh bi morala dobiti menstruacijo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close