Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost razkazovanje moških na javnih mestih

razkazovanje moških na javnih mestih

Zadnjic sem se sprehajala v tivoliju zvečer in nebom nikoli pozabila kar se mi je zgodilo, saj me je skoraj kap. Sprehajala sem se in nato se pred mano pojavi nek tip in si sleče hlače do kolen in si ga začne d*kat pred mano, delala sem se da nism videla nic ampak sem se zlo ustrasla saj je tip še hodu za mano ampak sem stekla, v blizini pač ni bilo nobenga.. že čez ene 500 metrov spet nek tip ki si ga je d*kal in razkazoval..Se je še keri to zgodilo? ali imam samo jaz “srečo” da naletim na take psihote?

Samo ti imaš očitno tako srečo, da ravno na izbrani dan atletskega prvenstva Ljubljane, v štafeti 4 x drk na 400 m, nabašeš na tekmo. Ker se fantje razporedijo v skladu s pravilnikom o izvedbi tekmovanja, en za drugim, v točno določenem intervalu dolžine 400 m, si nabasala na dva izmed njih.

Zanimivo je to, da si ali 1 in 2 ali 3 in 4 ponesreči izpustila. Ali si na progo prišla na sredi nje ali pa si nekje na polovici pobegnila dol, levo ali desno.

Če bi vztrajala, bi opazila še dva igralca pravilne izvedbe samozadovoljevanja, s frekvenco giba nad 120 potegov kožice preko glavice.

Res škoda, ker si imela edinstveno priložnost to spremljat, pa tega nisi storila v celoti. Verjetno si pozabila plačati celo vstopnino, ki ni bila tako majhna. Letos je bila za intimne, prikrite ali mimoidoče oz. bežeče gledalke 25,00 EUR z ddv/ osebo.

Ker obstaja tudi kategorija zmagovalcev po ocenah gledalk/cev, si drugič vzemi čas pri vsakem od tekmovalcev in si zapiši oceno. Prostor za vpis najdeš na hrbtni strani vstopnice. Ocenjuješ od 1-10, oceno pa sporočiš/izjavljaš tudi tekmovalcu neposredno na mestu izvajanja. Za motivacijo in vztrajanje pri doseganju čim boljših rezultatov.

Za tek, pobeg in tako prestrašeno reakcijo v afektu, se ti ni treba opravičevati. Organizacijski odbor atletskega tekmovanja v drku na 4 x 400 m, moški, se te problematike zaveda, vendar kot kaže, tudi letos ni ostalo kaj dosti denarja za oglaševanje prireditve.

Potem pa je, kot je, oz. kot je bilo. Drugič pa kar pogumno spodbudi z op, op, op, sporoči oceno z 1- 10 in počakaj do podelitve. To je vedno zanimivo spremljati, saj zmagovalna štafeta, prejme kelih poln ejakulata, ki ga ob proslavljanju tudi spijejo.

Exhibitia mastrubatum conqueror est, je klic zmagovalcev, ki potem po Tivoliju še dolgo odmeva v noč. Zanimivo in edukativno tekmovanje, ki pa je žal zaenkrat porinjeno na obrobje Ljubljane oz. v park.

Baje se trudijo, da bi tekmo približali gledalkam in gledalcem v cetru mesta, v okolici Nazorjeve, Čopove ali celo na Mestnem trgu, kar bi verjetno povečalo odzivnost spremljajočih.

Če povzamem, bi rekel, da si imela nesrečo, ker si nisi vzela več časa. Lepo je namreč videti vrhunske mojstre pri delu, za katerega doma in v gozdovih pretrenirajo ure in ure.

Hahahahahahahahahahahahahahahahaha

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close