Najdi forum

Kaj naj naredim

Zivjo vsi
Imam en problem. Imam prijateljico k jo poznam ze pou leta. Vedno ima rada mojo pozornost zato mi pise ali klice skoraj vsak dan. Sprva mi je bilo nenavadno ampak potem sem se navadil. Karakterno je bol depresiva ker nima nikogar za pogovor in ne vliko prijateljov/jatlic. Ne dolgo nazai mi je pisala da bo dubila panicn napad in da bo storila nekaj nespamentnega. Seveda ji nism verjel( ker to mi je veckrt kei podobnga pisala) ampak potem ni bilo ne klica ne sporocila od nje kar mi je bilo to zelo nenavadno.. Klical se jo in pisal a nubenga odgovora. Minilo je 4 dni in se zmer ne duha ne sluha od nje. Zacelo me zelo skrbeti da naredila slucajno samomor ali neki podobnega dokler sem izvedel od njenega sorodnika d je cisto uredu in mi povedal da zeli mojo pozornost in pridem h njej. Zelo me je razjezilo ker mi je delala skrbi po nepotrebnem in mi ignore nabijala na fonu
Torej moje uprasanje kaj naj naredim od te situacije naprej. Kaj mi vi naredili
Lp

pogovor se z njo in zahtevaj da pojasni po resnici … najbrž si ji všeč

Kok sta pa stara?

nova
Uredništvo priporoča

Kok sta stara?

Odtapkaj v googla ‘rocco siffredi’, ‘x hamster’ ipd. , ti bopol jasno kaj moraš narediti z njo, da bo uštimana. Vse so iste, rabijo reden servis, če ne jim začne ven udarjat in so vedno bolj nore…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close