Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost počivališče v wellnesu Orhidelia – dogodivščine

počivališče v wellnesu Orhidelia – dogodivščine

Živjo!

V soboto sem bil sam – tokrat brez punce v welnesu Orhidelia. Po savnanju sem se odpravil na počitek v prostor z vodnimi postelajmi. Bilo je čist polno, zato sem šel pogledat do konca prostora – tam pa … !!! V zadnjem kotičku na sredini je ležal en starejši moški, ki se je samozadovoljeval, zraven na drugi postli pa starejši par tudi v polni akciji. Nisem mogel verjet, kaj vidim zato sem se kar obrnil in šel proti izhodu. Med tem se je tam na začetku spraznil en kotiče in sem se vlegel na postlo. V roku 5-ih minut ležanja je prišlo mimo vsaj 10 čudnih tipov – pomojem gejev… Vsi so gledali v mene nekaj mižikali, en se je vlegel na postlo zraven moje. Zato sem se kar hitro odpravil ven. Odpravil sem se v parno savno in je takoj pricapljal za mano, šel sem ven v bazen in glej ga spet za mano. Grozno! Nisem več vedel kam naj se še skrijem.
Odločil sem se, da brez punce nikoli več ne grem v savno! 🙂 pa tudi ne morem verjet da se stari tak v javnosti dajejo dol, prej bi to pričakoval od mladih 🙂

A je bilo to slučajno, al imate vi tudi take izkušnje iz savn?

Podobne dogodivščine so kar “običajne ” v savnah, če si v savnah sam in nisi bil prvi ali edini , ki si jih bil deležen. Ko si s punco v savni malo opazujta okolico , pa boš marsikaj videl. Jaz takšne dogodke preprosto ignoriram in mi več ne pokvarijo dneva v savni. Nadležnim sledilcem pa jasno nakažem, da niso zaželjeni in tako se hitro umaknejo.

Tudi jaz sem bil v Orhideliji enkrat eno soboto sem hotel v parno savno pa je pred vhodom v savno en tip čudno gledal in me vabil v savno in se dotikal svojega mednožja, sem se obrnil in šel stran. Na enem forumu sem zasledil, da se ob sobotah tam v zgornjih prostorih v savnah zbirajo pedri, veliko jih je tudi s Hrvaške in tam imajo kakšne Gay zabave. Vodstvo term za to ve a ne reče nič, saj naj bi bile terme Olimija kao gayem prijazne terme. Isto je potrdil en starejši gospod, ki je rekel da je ob sobotah tam večinoma zelo veliko moških gre pa za zgornje prostore starega dela savn terme Olimia. Škoda ker to negativno vpliva na ostale goste. Tako da v soboto v savno v terme Olimija sam ne grem več.

nova
Uredništvo priporoča

Meni bi pa blo vsec kaj takega pa nisem gay ampak mi je zanimivo z kaksnim neznancem ga malo bozat. Bi bil za takoj…

Pridi se boma božala

Odgovor na objavo uporabnika
Jožiii, 16.02.2020 ob 18:10

Pridi se boma božala

Gdaj

 

 

 

 

Gdaj

 

 

 

Bo katera jutri v Orhideliji

 

Odgovor na objavo uporabnika
Rolanda, 08.06.2022 ob 14:21

 

Bo Kter dans v sauni orhidelia za faf

A das mail?

17.12 ali 18.12. savna olimje faf  deeptroath če kdo želi .

Parna savna

 

Bajsika

Danas, neki par za nas dvoje?? 43, 38g.

Je jutri katera za sex v savni olimia.

Si za božanje jutri v tarmaliji sauni

Ja rade volje gdaj faf

Danes 15 uri sauna termalia gdo za faf

Odgovor na objavo uporabnika
Rolando, 16.12.2022 ob 12:42

Danes 15 uri sauna termalia gdo za faf

danes bi šlo po 15 uri

Odgovor na objavo uporabnika
Bbw, 10.11.2022 ob 12:57

17.12 ali 18.12. savna olimje faf  deeptroath če kdo želi .

Parna savna

 

Bajsika

Odgovor na objavo uporabnika
B, 02.10.2022 ob 05:33

A das mail?

Dans 15 uri parna termalia

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close