Najdi forum

Moj gay life

Živijo starsm15 let… Uff kje Nej začnem sm gay tega se nisem povedal še nobenem..
V šoli mi gre kr ok ampak sošolci so kreteni kr sm najmanjši v classu me zajebavajo… Doma me noben ne razume moj bff me zajebava noben me ne razume… V osnovni ni bilo boljše že v 9 razredu sm se začel rezat in kadit razmišljal tudi o samomoru ne vem kaj naj.. Depresija se samo slabša.. Zdej v srednji sm začel kaditi tudi travco… Nevem kaj naj naredim?.!staršem bi rad povedal da sm gay samo ne vem kako bi reagirala…

Predlagam, da vprašanje zastaviš na portalu oz. forumu tosemjaz.net. Odgovarjajo usposobljeni svetovalci.

Hvala

Rečem ti lahko samo eno: Življenje je prasica, ljudje v njem pravtako. Čimprej pri sebi pridi do točke, ko si boš reku in dosego to, da se ti bo jebalo za druge ljudi oziroma za njihovo mnenje, da boš lahko srečen brez odobravanje okolice, ki je le neko navidezno, saj tisti ki te zajebava, ima o tebi slabo mnenje je v istem sranju, saj se tudi on prilagaja okolici, da bi ji bil všeč, je ranjen in zato jebe druge. Vso pravico maš biti gej, zato ne rabiš dovoljenja drugih, zato te nima nihče pravice žalit, nič ni narobe, če si gej, enako si vreden kot vsi drugi. Enkrat boš našel nekoga s katerim se boš ujel, mogoče bo pot do tega težka, mogoče te bo kdo, ki ga boš imel rad razočaral, a delaj na tem, na sebi ne na mnenju drugih.

A si že kaj rešil s tem vem da je težko jaz sem priznal pri 14ih pa ti povem da ni bilo lahko sploh me je bilo strah da ne bi imel več staršev ker eni bedaki tega ne sprejemajo , sedaj sem star 18 bil in ti povem da mi je fajn a pazi ker si mlad očitno si že tudi dal kar nekaj izkušenj od 15naprej torej leto 2018 ,pazi se starejših gejov eni samo izkoriščajo mlajše oz. Večina za svoje potrebe najhuje je če se zaljubiš , previdno in srečno caw🥺

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close