Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost aromantičnost , aseksualnost

aromantičnost , aseksualnost

torej v kratkem bom dopolnil 17 let, in opazujem obnašanje ter razmišljanje svojih vrstnikov ter opažam da se bistveno razlikujem od drugih…. bom skušal povedati vse kar se da kratko; torej vsi vrstniki so veselo zaljubljeni ali si vsaj želijo ljubezni, uživajo v spolnosti ali si je želijo… no razlika se pokaže pri tem da se meni dejansko vse skupaj “gabi”, tudi čustev ne čutim kot drugi, kar nekaj puncam sem všeč čeprav se pretvarjam kot da tega ne vem, vem da nekatere izjeme čutijo nekaj več do mene, ampak jaz do drugih ne čutim popolnoma nič, kvečjemu do vseh ljudi ki jih poznam enako….(pa tudi v šoli ko delamo v skupinah raje delam sam -da ne bo kakšnih dvomov, imam prijatelje ter se včasih rad podružim z njimi, toda kljub temu sem večino časa raje sam)

Nisi sam, tudi sama se bližam 17 letu in čutim enako. Just aro ace living my best life. Ta post nima kšnga pomena, samo da povem da nismo sami, čeprav nas v tem smislu razume zelo mal folka😊

Sem ti podoben, bi šla skupi na pijačo?

woah, slovenski aroace ljudje moje starosti (fellow 17 letna aro ace slovenka tukaj), in to na medovernet? fascinantno, obstajamo. res skoda, da ni slovenskega a-spec communityja, ali pa lgbt+ bolj razvit

Včasih se sprašujem če je dejansko tako malo takšnih ljudi ali se le “skrivajo”

Ma mislim da nas je kar nekaj samo nikjer ne pridemo skupaj kar je škoda..

Lahko poskusimo. Vprašanje je samo kje, kako oz. na kak način. Edino česar se jaz spomnim je discord

Mogoče bo to zvenelo malo čudno, ampak me zanima, kaj pa do bližnjih kot so Npr. Starši a do njih pa kaj čutite, ali pa isto kot do vseh ostalih.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close