Najdi forum

Nadlezna sosolka

Zdravo. Torej…jaz sem zdaj v prvem letniku kar pomeni da sem dobila nove sosolce in sosolke. In mam en problem saj ena moja sosolka zivi v bloku nasproti mojega zato skupaj hodiva v solo in domov. In ona je cel cas z mano. Sploh nikamor ne morem s kako drugo sosolko ker gre vedno za mano. Sploh se z nobenim drugim ne pogovarja. Pa vedno je ful blizu mene. Pac jaz sem take vrste clovek da mam rada svoj osebni prostor. In ce je nekdo ki ga poznam sele slaba 2 mesca manj kot 30cm stran od mene me to FUL moti. Pa še cel cas se zaletava v mene. Ko npr hodimo po hodniku se kr naenkrat zaleti v mene in parkrat sem ze skoraj po stopnicah padla ker se se na stopnicah v mene zaleti. Pa sem ji ze bol na zacetku rekla ce bi se me lahko malo manj dotikala ker tut med poukom se vedno poleg mene vsede, ce pa se jaz s katero drugo sosolko vsedem pa gre ona sama nekam sedet (kljub temu da je prostor se poleg ostalih) in pol mi po pouku celi cajt govori kak ji je brezveze da sama sedi. No in sem ji to povedala pa prosla sem jo tut ce bi se lahko manj zaletavala v mene ker me to ful moti. Pa se je nardila noro kot da nic ne ve o tem zaletavanju. In zdaj se mi nekak zdi da se vsak dan bolj zaletava. Zdaj ji ze skoraj 2 tedna vsak dan recem da naj se ne zaletava v mene pa me kr preslisi al pa kr nekaj drugega zacne govorit. In me ful moti pa niti ni mi nekaj do druzbe z njo. Pa ne morem se je resit ker kot sem ze omenla kamorkoli grem s katero drugo sosolko vedno za nama pritece. In meni se bo en dan samo zmesalo. Kak naj ji razlozim da naj neha?! 🙁

v kolikor te noče upoštevati je najbolje da ti pri tem pomaga kaka druga prijateljica, začni se bolj družit z drugimi in pri tem pazi da ne postaneš taka kot je ona… res pa je razlika med ljudmi ki si damo rečt in popravljamo svoje napake ter tistimi ki se jih taki pogovori ne primejo… pač če te to moti in pogovor ne zaleže jo boš pač morala ignorirat in ko priteče za tabo in drugimi ji povej da greste sami nekam in da ni dobrodošla (neki v tem smislu). če bo kljub temu silila za vami pa jo ignorirajte… slej ko prej bo dojela, pomaga tudi da ji pove več ljudi da jih to moti.

Hvala. Sej se poskusam cim manj z njo druzit pa jo tak vcasih kr malo preslisim ko kaj govori ampak se vedno je nadlezna. Drugih pa ravno ne morem prosit da ji kaj recejo ker pol lahko da bojo zacele govorit kak sem nesramna pa take. Drugac sem pa vidla da gre enim parim tut na zivce ampak. Glede tega da recem kaj drugim bom se premislila drugace pa se zdaj cim manj z njo druzim pa jo tu pa tam ignoriram. Upam da bo pomagalo. Sam ce ji pa direktno recem da mi gre na zivce bom pa pol jaz ona grozna izpadla.

nova
Uredništvo priporoča

Včasih moramo na žalost postati sami tisti zlobneži da zaščitimo svojo zasebnost in se počutimo varne… Obkroži se z dobrimi ljudmi pa ti bo lažje naprej… Poročaj, mislim da bo čez kak mesec dojela da se pač ne more družit z mano. Tudi sam sem imel podoben primer, lahko mi pišeš na privat…

Hvala. Ne vem ravno kak naj v zs pisem tak da bom kr tu. Zaj se je malo umirlo ceprav se vedno se zaletava. Zadnic sem ji spet rekla da naj se neha zaletavat v mene ker jo bom enkrat samo porinla. Pa se je spet celo glupo nardila. Skor se mi ne zmesalo. Ampak nisem nic vec rekla. Pa zjutraj grem vcasih zdaj malo prej v solo pa ji nic ne napisem o tem. Malo se umirja ampak se vedno okrog mene skace celi cajt pa se ne pogovarja z drugimi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close