Najdi forum

Težave z erekcijo

Sem 28 let star fant in imam probleme z erekcijo. S punco sva že več kot eno leto skupaj, in spolne odnose sva prvič imela že več kot eno leto nazaj, sedaj pa je problem, saj imam premehek penis, sploh ne otrdi, tako kot bi moral in zato ne moreva imeti normalnega odnosa. Problem se vleče že nekaj časa. Pri dnevni erekciji sploh ni problema, vedno je zelo trd, tudi čez dan, ko pride do spontanih erekcij je trd. Opazil pa sem, da kdaj med samozadovoljevanjem ne otrdi popolnoma, torej nabrekne, vendar ni popolnoma trd. Kdaj, ko se s punco poljubljava oz. sva skupaj, mi močno otrdi, pa sploh ni nobenega namena imeti spolnega odnosa v takih primerih. Ko pa poskusiva, je penis na začetku trd, potem pa kar naenkrat oplahne. Iz zelo trdega preide na mehkega, še vedno nabreknenega, a premalo trdega, da bi ga lahko vstavil noter. Potem vztrajava s predigro, in vsake toliko postane nazaj močno trd, zdrži par sekund, ampak ko poskusim vstaviti noter, se čez čas nazaj omehča. Isto je pri masturbiranju, nekaj časa zelo trd, potem pa kar naenkrat nekoliko oplahne. S punco se zelo privlačiva, oba sva sproščena in tudi potreba po spolnih odnosih je, tako da dvomim pa je psihološki problem. Mogoče življenski stil ali kaj podobnega? Sem že razmišljal it h zdravniku, ampak kar berem po spletu vsi pišejo da kdor je šel h zdravniku mu ni pomagal ali dal kakšnega nasveta, ampak samo poslal h psihologu oz. rekel da je psihološki problem. Hvala za pomoč in nasvete.

Noben ni imel podobnega problema?

Nisem imel takega problema ampak k zdravniku le pojdi – tudi če te pošlje k psihologu, a glede na to da na podlagi svojega odnosa vidiš in sklepaš da problem ni psihične narave vztrajaj naj te po pogovoru napoti do urologa…

nova
Uredništvo priporoča

Običajno se to zgodi fantom, ki imajo z mamo preveč čustveno bližnji odnos… no, ena od možnosti psihološke kastracije…

Izguba erekcije med spolnim odnosom ali masturbacijo pred izlivom je lahko posledica nizkega nivoja spolne energije . Do tega pride zaradi izgube energije z vsakim izlivom sperme in je to normalni pojav s staranjem moškega. Kdaj se to zgodi ( pri kateri starosti) je zelo različno in tu ni pravila.
V tem primeru je izguba erekcije naravni obrambni mehanizem organizma , vsaj na tak način zaščiti organizem oziroma vitalne organe in funkcije v telesu pred predčasno izgubo polnega delovanja le teh.
Edini učinkovit način , ki povrne spolno energijo na nivo , ki omogoča normalno spolno aktivnost so tehnike , ki preprečujejo izgubo spolne energije med spolno aktivnostjo. Obstajajo tehnike, ki omogočajo moškemu spolni odnos tudi z napol trdim penisom katerega konča z brez izlivnim orgazmom (lahko sočasno s partnerko)in tako prepreči izgubo energije , katera se sčasoma povrne.
Obstaja pa seveda tudi drugi razlogi kot na primer negativna spolna izkušnja , ki ima psihološki učinek na moškega in se na ta način odzove obrambni mehanizem v telesu , da bi preprečilo ponovno negativno spolno izkušnjo.
Iz tvojega opisa gre najverjetneje za težave z nisko spolno energijo, kot sem zgoraj pojasnil, vendar je težko natančneje pojasniti ali dati kakšen nasvet kako rešiti problem, ker bi zato bilo potrebnih več dejstev o težavah, ki jih imaš. Vsekakor pa je glede na tvojo starost potrebno , da si poiščeš strokovno pomoč in rešiš problem.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close