Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost spolni odnosi nemogoči

spolni odnosi nemogoči

Pozdravček.
Pišem ker me nekaj zelo muči. In tudi mojega fanta. V bistvu je težava bolj pri njemu. Pride predigra, njegova moškost otrdi in ko sva pripravljena nataknit kondom, pade dol. Ima kdo podobne izkušnje? Recimo da sva poskusila šestkrat.. In šestkrat se je tako zgodilo. V bistvu niti sam ne ve kako oz kaj naredit da bi to popravil. Sem ga čisto sproščeno vprašala, če bi poskusil brez, da lahko vzamem za tem tabletko, ampak ni bil zainteresiran. Res nevem kaj lahko naredim. Sam ve oz prizna to težavo. Je pa potem težava tudi v tem da se niti ne vidiva ker se v bistvu boji, da se bo ponovilo. Spolnost ni najpomembnejši dejavnik v odnosu, je pa del tega.
Najlepša hvala vsem za mnenja. Lepo pozdravljeni

Pozdravljena.

Če praviš da mu v predigri stoji pa pozkusi z usti natakniti kondom na njega ko je še nabrekel…
Je drugače on že kdaj imel spolne odnose?
Če jih ima prvič ga mogoče daje velika trema ker se gre zares. Mogoče ga skrbi da bo kondom počil in boš zanosila, oziroma ne bo dovolj dober zate ali mu bo prehitro prišlo…

Navsezadnje lahko sprobata brez z samo nekaj potiski, tako da mu ne bo prišlo in če mu še vedno stoji potem se je potrebno povprašati kaj se spremeni med tem ko se kondom natakne in ponovno vstavi v nožnico…
Just my 2 cents.
Arch

Mogoče ima premajhne kondome. Tudi meni se je podobno zgodilo. Je obdarjen? Ima debel penis?
Če ga ima, potem so kondomi, ki se jih kupi na črpalki ali v običajni trgovini (Mercator, Spar,…) premajhni, ker nimajo veliko izbire kar se velikosti tiče. Oni imajo samo tiste, ki se največ prodajajo. Jst sem jih moral drugje kupovat, ker so bili pretesni.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close