Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako pripeljati punco do orgazma?

Kako pripeljati punco do orgazma?

Na ta forum se obracam zato, ker ne morem nikakor pripeljati punce do orgazma ceprav mi ona rece da je vredu vem da jo to moti ampak mi noce povedat direktno ker ve da se trudim. Kaj naj naredim res nvm vec in se obracam sm po nasvete?
H v a l a

Počasi, počasi in z dolgo, dolgo predigro, pri kateri se ti nikamor ne mudi. Osredotoči se najprej na vse ostalo na njenem telesu, zmasiraj jo, poljubljaj jo od nog do glave, grizljaj ji ušesa, posveti se prsim in jih poljubljaj, gneti, nato pa se počasi usmeri proti notranji strani stegen, nežno jo božaj, z jezikom se kot ponesreči dotakni njenega ščegetavčka, s prsti obriši njene zunanje sramne ustnice, nato pa se jih loti še z jezikom. Ko se bo počasi razpirala, pa dodaj še kakšen prst, s tem da če gre za mlajšo punco, ne pozabi, da je še zelo ozka in da moraš biti nežen, počasen, dokler sama ne reče, da bi rada drugače. Nadaljuj s prsti z usti pa se osredotoči na ščegetavček – samo vaginalno nekatere ženske sploh ne morejo doživeti orgazma.

Zgrizljaj ušesa. Mene bi to izredno zmotilo. Torej ne grizljaj če ne veš a ji paše.

Drugače pa po navadi moški tišijo nekam kjer nič ni. Torej najprej preglej kje je ščegetavček. To žensko pripelje do orgazma. In ne luknja. To naj bo jasno.

Ko začneš predigro, ne navali takoj z nekimi grobimi potezami. Ženske včasih rabimo malo več časa da se ogrejemo. Torej poljubljange okoli, notanjost stegna. Potem pa z jezikom po ščegetavčku in ne pre grobo. Pa potem lahko še s prsti v luknjo. To lahko kasneje in ne takoj ker takoj še ne bo vlažna.

Čle pa misliš, da bo doživela orgazem samo s seksom se motiš, večina ji ne doživi takoj, to pride mogoče kasneje, če pride.

Samo kot namig: sama nikoli nisem ostala z nekom, ki me ni pripeljal do orgazma. Pa jih je blo kar nekaj.

nova
Uredništvo priporoča

Narobe razmišljaš. Orgazem bo prišel, ko bo ona hotela. Ti pa pri tem pomagaš ali odmagaš.

zraven ji še govori, kako je lepa, nežna koža, kako diši, da se ti kar megli, kako bi rad dal samo glavico not … itd.

Ne poslušaj nasvetov žensk, ker v večini primerov niti ne vedo, česa si sploh želijo, dokler punce še ne poznaš dovolj dobro spolno malo raziskuj, preizkušaj meje, grizljanje, prevzem nadzora na vsake toliko sta dobri taktiki, drugače pa se načeloma strinjam z pocasi pocasi, je kar pravilno opisal, samo dodal bi se, da imajo ženske najrajsi, ko krozis z jezikom in prsti okoli ščegetavčka in velikih sramnih ustnic.

Kako pa veš da imaš punco in ne lajdre?

Ne poslušaj nasvetov žensk, ker v večini primerov niti ne vedo, česa si sploh želijo, dokler punce še ne poznaš dovolj dobro spolno malo raziskuj, preizkušaj meje, grizljanje, prevzem nadzora na vsake toliko sta dobri taktiki, drugače pa se načeloma strinjam z pocasi pocasi, je kar pravilno opisal, samo dodal bi se, da imajo ženske najrajsi, ko krozis z jezikom in prsti okoli ščegetavčka in velikih sramnih ustnic.
[/quote]

O, ne, ne, ženske še kako dobro vemo, kaj si želimo. Če sama ne pove, kaj si želi, jo spodbujaj k temu. Važno je, da jo sprostiš, da se ob tebi počuti varno, lepo, ljubljeno, zaželeno.

Zacni tko da ji rajcas scegija skos tangice pa pol ji masiri joske pa pol pejta 69 pa tko zacni pocas pol pa ful hitr 😏

Lepo počasi se božajta potem jo nežno poljubljal po licu, vratu, ušesih, ustnicah,…Nato ji počasi sleci majčko, poljubi naj se nadaljujejo po prsih, bradavičkah,…. Poljubljaj jo po stegnih, nogah šele nato po notranji strani stegen in vedno bližje muce…poiščeš ščegetavčka in jo lepo nežno z jezikom zadovolji….


A se punca zna sama poštimat? se sama zrajca da ji pride?? če ja, naj ti pokaže, kako to dela, zagotovo boš potem ti zadel BINGO, če jo boš obdelal na isti način in ko boš prstom dodal še jezik, verjemi mi!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close