Najdi forum

Tole sem že pisal na drugem forumu a ni bilo odziva. Morda bo tu. V glavnem, ful me rajcajo umetne joške. Tudi naravne so mi hot in čisto kul. Ampak pri umetnih mi je všeč, če so zelo napete (pa prevelike za postavo), da stoji pokonci in se ne premikajo, da imajo okroglo obliko, da jih ženska ponosno kaže, ter že samo dejstvo, da se je odločila, da se bo napumpala. Je komu podobno?

AH, če te rajcajo silikoni, pa res ni problema, pojdi v dobro založen sex shop, pa si kupi lutko, za par jurjev dobiš baje skoraj kakršno hočeš,čisto repliko prave bejbe, pa z njo boš lahko počel, kar boš hotel, nič ti ne bo neumnega rekla, ….hja, jaz še vedno prisegam na naravne prsi, pa kakršne koli so že, mi je bolj pomembno, da ima ženska užitek, ko jih božam, ližem in ga vtaknem vmes,.. v silikon ga pa ni tako lepo porivat,…

AH, če te rajcajo silikoni, pa res ni problema, pojdi v dobro založen sex shop, pa si kupi lutko, za par jurjev dobiš baje skoraj kakršno hočeš,čisto repliko prave bejbe, pa z njo boš lahko počel, kar boš hotel, nič ti ne bo neumnega rekla, ….hja, jaz še vedno prisegam na naravne prsi, pa kakršne koli so že, mi je bolj pomembno, da ima ženska užitek, ko jih božam, ližem in ga vtaknem vmes,.. v silikon ga pa ni tako lepo porivat,…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close