Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Vzburja me da bi jo gledal z drugim

Vzburja me da bi jo gledal z drugim

S punco sem že nekaj let, vedno bolj me vzburja da bi jo gledal ko sexa z drugim.
Da bi videl njen izraz ko ima zaprte oči in odprta usta med sexom in uživa na polno. Sexy mi je misel da bi seksala s fantom ki ima daljšega od mene, ne vem zakaj. Skoraj ne mine več dan, da ne bi mislil na to ob samozadovoljevanju, tudi ko sexava, je orgazem neprimerno večji če si to predstavljam. Včasih se o tem med sexom tudi pogovarjava, vidim da tudi njo malo vzburja, a ji je verjetno malo nerodno. Zadnjič mi je nagajivo rekla da je sanjala da je seksala z enim tipom. Seksi mi je tud misel da bi mi potem sama rekla da bi spet kdaj seksala da jo gledam, al pa da bi mi rekla da je bil pri njej ko me ni blo doma 😛 kot da bi želel da se moram boriti za njo. V najini zvezi sem jaz tisti ki je bolj vpliven morda si želim da bi se moral bolj truditi zanjo da ne bi šla z drugim? Kaj predlagate? 🙂 ta želja po gledanju kako seksa z drugim, je res noro velika. Pa res je huda, C košarica, taka fajn postava, verjamem da bi jo marsikdo hotel:)

Tvoja želja je zelo nevarne sorte, tako se konča mnogo zvez, ko žensko zgrabi zaljubljenost v drugega, se lahko boriš z vsem, kar premoreš, pa ne boš več prvi, niti drugi, sploh ne boš več v njenem planu, verjemi mojim izkušnjam, midva z mojo sva se spustila v to, tudi sexali smo trikrat skupaj, saj je bilo res lepo, gospod v sexu ni bil kaj prida, a po telefonu in računalniku jo je z besedami tako znorel, da sem kljub svoji sexualni moči ostal brez nje, ko nam je razdrl družino, se je tudi on umaknil, stisnil rep in se skril pri svoji baje frigidni ženi, toliko ti povem o mojih izkušnjah, kako se lahko končajo take full zanimive avanture, če nimata otrok, OK., bo katastrofa samo zate, ti povem iz prve roke, sicer pa, že veš, ….

Ja daj da jo sprobam lahko gledas 😉

Zakaj pa misliš da bi se zaljubila v kakega?
Danes sem ji med seksom rekel, joj kak bi mi blo top, pa se je smejala in rekla ajde, samo vem da to reče med seksom zato da bi bil še bolj vzburjen. Pomoje no.
Joj no, scary je malo ja, ampak vem da če bi blo tik pred realizacijo, da bi ti prišel, da bi komaj čakal na vse skupaj 🙂

Tip*

Cisto odvisno,na kaksnem temelju je vajin odnos… Z mojo zeno ze od vsega zacetka najine veze imava zelo odprt odnos… Obcasno si “privosciva” kaksen dodatek v postelji… Od para do zenske in tipa… vcasih oba,vcasih vsak zase…
A kot je napisal montgomery.. zadeva je lahko nevarna.. Saj te “igrice” lahko uidejo iz vajeti…
A to morata sama razcistit. Predvsem je pomemben odkrit pogovor,prez kancka lazi in skrivnosti.. gola dejstva.
Midva greva vsake toliko casa v swingerClub in poznava kar nekaj parov kateri se jim je veza razdrla,ker je prislo do ljubosumja in…

Ce zeli ta uzitek moras tvegat 😉 z bivso imela podobno situacijo, ona mal zadrzana, ko jo sem preprical sva probla v troje, kak adrenalin…. Kako mi je stal ko ji je drugi lizal pickico, ko jo je porival mi je prislo brez da bi se dotikal… Prvic je bilo res hudo noro…. Se nekajkrat smo se dobil z istim tipom in 1x se z enim drugim, adrenalin vedno na hard, ko ga osvaja, ko ga rajca….. Ko ga fuka. S to punco sva se sicer razsla, saj je sexala se z drugimi…sama… In se zaljubila. A ni katastrofa, se zgodi….

Hmm zanimivo. Moja je isto zadržana, ampak vidim da ji je razburljiva misrl. A punca je takoj uživala al ji je blo najprej nerodno?
Pa kaj sexala je pol brez tebe s tem istim tipom al drugim?
A misliš da se ženska vedno zaljubi v takega tipa ki pride od nekje in sexa z njo pred fantom?

Še kdo kak nasvet kaj nardit? Punce ste mele takšno situacijo? Kako je bilo? Vam je lažje prišlo s tipom, ki vas je sexal ko vas je fant gledal? Ste se dobile potem še z njim na skrivaj brez fanta? Ne vem zakaj ampak mene vzburja, da bi se še kaj dobila s tipom. Pa da bi mi to rekla potem med najinim sexom, da bi me zmešala 🙂

Jst sm mela podobno izkušnjo kot opisuješ, bila sem sramežljiva, a me je fant prepričal v to. Ko me je un tip začel lubčkat po vratu, sem ratala noro mokra 🙂 tip je mel res hudo postavo in dalšga kt moj, prišlo mi je 3x, pri fantu mi pa tu in tam. Moj mi je reku da mu je prišlo najboljše v lajfu k je gledal kako me tip nabija. Po sexu sva se s fantom zmenila da je to to, čeprav mi je bilo res noro, potem pa dobim drug dan sms ”hey beyba, a bi se dubla tud brez tvojga, tko na skrivaj?” pojma nimam kje je dobil mojo telefonsko. Ker se nisem mogla upreti skušnjavi, sem šla, a sem se potem počutila krivo da varam fanta. Ko sem mu med sexom povedala, ga je totalno vzburilo in ni bil nič jezen. Zato se zdaj tu in tam dam dol z unim, čeprav ljubim fanta. Ampak tisti seks je nekaj posebnega. Si pa želim biti s fantom. V bistvu z obema 🙂

To je tipična cuckold varianta. Če potrebuješ bull-a povej 🙂

Ja, moja tudi ni zgleda, čeprav včasih jamra da ga ne čuti do konca. Pomoje da če bi šla v to, bi ji blo nepozabno in bi hotla še.

Ni kaj. Moraš poskusit stari 😉

Seveda, to je neki najboljšga. Sedaj sem samski in bi rad ponovil v podobni obliki, kdor je za se lahko dogovorimo.
Srečno ☺️

Pozdravlneni
Sem malo bral, tudi midva s punoc to ze kar en cas prakticirava par jnega njo… Imava tudi tipa s katerim se dobivava 2 leti obcasno.
Ja se stinjam vedno je opcoja da bo odsla vendar tudi drugace lahko ger. Pri teh stvareh res dost velja zaupanje in iskrenkst, da oba veva zakaj greva v to. Sicer najin ljubimec je porocen ima druzino. Jast mu zaupam kontaktirava samo midva ko se dobimo pa si damo duska. Oba sva tudi bsx.

Super se imate 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close