Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako oz. kdaj povabit punco na zmenek?

Kako oz. kdaj povabit punco na zmenek?

Zadnje čase imam treninge z eno punco, ki mi je postala zelo všeč. Veliko se smejeva, hecava, zbadava in se mi zdi da je kar nekaj očesnega stika in občasno se me dotakne. Ravno odvraten ji že ne morem biti? Se mi pa zdi da je z vsemi bolj taka prijazna tako da ne vem če sem ji všeč ali ne. Rad bi jo povabil ven na sladoled ali kaj takega pa me je strah. Kaj če reče ne in jaz jo bom moral videvati na treningih? Kaj če ima fanta? Baje da jo moram na koncu treninga povabiti in pa moram biti samozavesten, konkreten, sproščen in pa nasmejan če me zavrne. Res me skrbi da je to samo ena pomota in je v bistvu z mano samo prijazna in ne spogleduje oz. flirta. Kako se flirta? Malo bi se mi zdelo čudno če bi ji kar naravnost rekel da ima lepe oči ali kaj takega.

Če ne boš preizkusil, ne boš nikoli vedel in se bo vsekakor namesto tebe pojavil nekdo, ki bo znal premagati strah in bo žrtvoval svoj ponos. Če bos preizkusil in boš zavrnjen, pa je to le ena nova izkušnja, ki pa je ne jemlji za slabo…. Kakšna izkušnja neki? Premagan strah. Le-ta bo sicer vedno prisoten v določenih mejah, vendar se s treningom naučiš kako ga lažje premagovati.

Delanje scenarijev obnašanja ob zavrnitvi je nesmiseln. Tega ne moreš točno predvidevati. V tem primeru bi ti samo predlagal, da stvar dojemaj, kot da imaš opravek z najboljšim prijateljem. Ko njega povabiš na pijačo in te ta zavrne, verjetno ni konec sveta? In verjetno tudi ni težav z nadaljnjim videvanjem tega prijatelja? Kaj pa bi bilo drugače pri tej puci? Laično bi jaz temu rekel odraslost, ko te pripetljaje ne pretvarjaš v zamere ali ponižanja in ohraniš pokončno glavo. Ko sva pri najboljših prijateljih… Moj najboljši prijatelj je imel enako situacijo kakor ti. Všeč mu je bila punca na delovnem mestu in jo je preprosto povabil na pijačo. Seveda je bil zavrnjen in je kot dodatni bonus izvedel, da ima fanta. To punco je potem videval vsaki dan. Ugani kdo je njega povabil na pijačo čez 5 mesecev… no sedaj sta že skupaj tretje leto.

Glede komplimentov. Kaj je po tvojem mnenju čudno glede dajanja komplimentov? Vsakdo rad prejema kompliment neglede na spol. Razčistit moraš samo v katero fazo sodi določen kompliment. »Imaš lepe oči« po mojem mnenju sodi v fazo, ko si že v začetku zveze s punco. Pred tem pa zagotovo ni nič narobe, če podaš kakšen ISKREN kompliment glede njene urejenosti, kot so frizura, parfum, obleka, make up ali tudi da ti je všeč v njeni družbi. Nobena normalna ženska te zaradi tega ne bo spravila v osmrtnice. Sicer pa upam, da se najde tule ena, ki bo znala obema malo bolje razložiti kaj je dober kompliment za žensko.

Za konec… Če tvojo izbranko povabiš na zmenek, boš takoj dobil odgovore na vprašanja, ki si jih napisal na forumu. Good luck.

Hvala, dober nasvet. Sicer bolj kot razmišljam bolj me je strah in bolj se sprašujem zakaj bi punca kot je ona bila z mano. Očitno jo moram res čim prej vprašat. Malo jo bom še dražil in kakšen kompliment da vidim kako se odzove potem pa.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close