Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zajubil sem se v starejšo punco

Zajubil sem se v starejšo punco

Zaljubil sem se v 3 leta starejšo punco.
Zanima me ali imam možnosti ker je ona stara 20 jaz pa 17?

Seveda jo imaš. Jaz sem star 16 let pa sem hodil tudi z eno 20 letnico. Probaj ne bo ti žal.

to ti je sam en stereotip d nj bi bli fantje starejši od punc in to se nam zdi neki čist običajnega kot eno pravilo… ampak ni tko na konc je sam važn kolk se mata rada in vse to mr soada zravn;)

nova
Uredništvo priporoča

Tu ni pravila – poznam kar nekaj parov, kjer je ona starejša (tudi 10 let), pa zadeva čisto v redu deluje. Zrelost ni pogojena z leti, temveč je to bolj stvar značaja. Nekateri imajo trezno razmišljanje že v najstniških letih, spet drugi se niti pri 30 še niso našli.

Izbira mlajše punce pa ni pogojena samo po naključju, temveč tudi v praktičnem pomenu. Punce pač odrastejo mnogo prej, biološka ura pa je žal zanje precej bolj nepopustljiva, čeprav so te razlike danes, ko je življenjska doba daljša, manj pomembne.
Pač za resno zvezo mora nekdo zagotavljati neko stabilnost – v preteklosti so bili pač to večinoma moški.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close