Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost prijateljica na drogah, Rabim Pomoc!!

prijateljica na drogah, Rabim Pomoc!!

zivjo
kot ste videli na naslovu imam zelo resen problem glede prijatelice. zacela jemati zelo resne droge kar se to ze nekaj mescov vlece in vsak mesec je vedno huje. Vsi ji ze skos govorimo da naj takoj preneha s tem, ker res ni vredno in seveda ni bilo nobenga učinka. totalno je nekontrolirana postala in vecinoma jo ni doma starsi so pa vedno v nenehnih skrbeh . Zato bi resno prosil za katerokoli nasvet kai bi se dalo naredit

Predlagam, da vprašanje zastaviš na spletnem portalu tosemjaz.net, kjer boš dobila odgovor strokovnjaka.

Ti ji ne mores pomagati. Lahko ji trobis pa nwm kksne moralce spustas ne pomaga. Imam prijatelja istega. Sicer je beli nic strasnega pa ne bi bila taka panika. Problem je v tem da ko je high se mu totalno otrga.. pac nwm ne znam opisat. Zabil se je v avto, pol je skocil enkrt cez balkon hotela, zabodel si noz in tako dalje. Pelji jo v kksen popravilni dom. Sam tud to slaba…

nova
Uredništvo priporoča

Na beli*

Cau sam sem ze dosti videl in imam zate slabo novico, postalo bo se slabse ker je kokain zelo draga zadeva proti ostalim drogam, zato je vprasanje casa preden se začne se slabse obdobje, kmalu bo zacela posegati po drugi drogi heroin, extaci, speed, in veliko umetnega kemicno spremenjenega sranja ki nihce ne ve kaj je notri, drugo pa je da bo punca zacela zaradi pomanjkanja denarja prodajati svoje spolne vsluge in zacela krasti druzini in prijateljem ker ji zaupate.,

Zdaj je tako videl sem ze ogromno ljudi ki so imeli take “tezave” nekateri [tisti ki so si sami hoteli pomagati] so danes super brez problemov in z druzinami [poznam tudi 3 primere ki ne morajo imeti otrok zaradi tega] tisti kateri so pomoc zavracali pa jih ze kar nekaj ni vec med nami ali pa je njihovo zdravstveno stanje ze tako krhko da se neve vec koliko casa bo telo zdrzalo veliko je tudi zal tistih kateri odnehajo sele ko je ze prepozno,

Domovi za odvisnike!!!
Sam osebno poznam dom Rateče
Ljudje ki so odsli tja so se vrnili se slabsi [tisti kateri so morali tja pod prisilo]
Notri vsak od stanovalcev redno dobiva zaloge in potem si izmenjujejo /prodajajo
Ta dom je zelo slab naslov za odvisnike

Svetujem tujino

Upam da si dobila kasno koristno info
Ce je se kaj kar te zanima za kolegico kar vprasaj z veseljem ti dam kak nasvet da resimo kako dušico iz tegs sranja
Kot sem ze rekel veliko tega sem videl in poznam zal pa tudi vem da za nekatere ni resitve na tem svetu. , ima pa ljubezen zelo veliko moc pri tem

jah ka pa vem , mogoče pa pretiravaš …. Pridruži se mu/ji pri kaki lajni ……

Hehh sena izgubljena dusa 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close