Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zanositev od presemenske tekocine?

Zanositev od presemenske tekocine?

S punco vceraj zvecer nisva imela namena seksati in tudi nekako nisva. Prislo je do penetracije(brez zascite) vendar samo za kaksnih 10 sekund, nato pa sem se umaknil. Na internetu sem prebral, da so v predsemenski tekocini lahko prisotni spermiji, sploh ce je ze prej prislo do izliva. No do izliva je enkrat prislo ze zjutraj, vendar sem od zjutraj pa do zvecer sel na malo potrebo, kar naj bi ubilo kaksne ostanke spermijev, pravtako sem se tudi cel umil. Slaba stran je, da je punca ravno v plodnih dnevih, zato me zanima kaksne so moznosti da bi lahko zanosila?
Hvala za odgovor

Pozdravljen!

po poklicu sem medicinska sestra zato menim, da ti lahko pomagam pri tvojem vprašanju.. Znanstevno je bilo pred kratkim dokazano, da v predsemenski tekočini NI prisotnih spermijev, razen v primeru, da si pred tem že doživel orgazem in imel izliv in vmes med tem in drugim orgazmom nisi šel na malo potrebo, da bi spral kanal, kjer se še nahajajo spermiji.. Ampak, ker si v svojem primeru, že napisal, da tega ni bilo se lahko brez skrbi zaneseš na to, da je skoraj nemogoče, da bi tvoja partnerka zanosila. Za naslednjič pa toplo priporočam uporabo kondoma v primeru, da te je strah nezaželjene nosečnosti! Pa vso srečo. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close