Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost kopanje med menstruacijo

kopanje med menstruacijo

Pozdravljeni,
Zanima me ali se lahko v morju kopas tudi z menstruacijo? Ali imas lahko vlozek? Tamponov se nisem uporabljala in jih tudi ne znam.. Kaj naj naredim?? Na morju bi se reees rada kopala in ravno tedaj jo pricakujem!!!😥😭😭😭😭
Prosim hiter odgovor!!
Ps:nobenemu se nisem povedala za menstro in bi me najbrz malo cudno gledali ce se ne bi smela kopati😭😭. Stara sem 12 let.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=5516867&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=5516867&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine

nova
Uredništvo priporoča

hei… A mama ves da jo imas? Ce je se ne ji povej znala ti bo pomagati… Drugace tamponi niso noben bav bav… Poskusi jih(vprasaj se mamo) in bos videla kako ti bo… Pazi da ga potisnes dovolj noter, tampon je namescen vredu ce ga ne cutis… ce ne bi rada upirabljala tamponov se lahko kopas tako: pojdi hitro v vodo normalno z kopalkami(cez imas lahko kaksne kopalne hlace bi blo fajn) gres v vodo v vodi uzivas ko prides iz vode se hitro zaviji v brisaco pa pejt na wc si namestit vlozek…
Upam da sm ti pumagala ce se kej rabis vprasaj❤️
lp 13 sm

Ej res hvala ti res cenm to… Vsen me je se mal strah ampak je pa vseen bols.. Tenk u💪

Aja pa zanima me, ce se lahko kopas z vlozki? Imate kaksno izkusnjo?

V bazenu ne ampak v morju se lahko kopaš brez tudi tamponov, samo ko prideš iz vode preobleči kopalke pa tamponi/vložki/menstrualna skodelica.

Kako je pa.s tamponi ponoci? Jih priporocate ali raje ne?
Lp

ponoči jih ne uporabljaj, treba jih je pogosto menjati. priporočljivo vsaj na 2 uri. če se preveč napije in je nekaj časa v nožnici lahko pride do infekcije. lp

Jaz ko mam menstro si dam dvojne kopalke gor pa v prve si dam not en vlozek pa pol druge kopalke ces. Pol pa ko pridem iz vode grem hitro na wc vse uredit.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close