Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost seks z zlo starejšim

seks z zlo starejšim

hej…to pišm zato ker me zanima vaše mnenje al sm čist zgrešila in je ful narobe al je moje početje še nekako sprejemlivo. torej:
stara sm 18 let in do pred parih mescou je bil moj sexlife dost razgiban, tak najstniški, mogoče sm spadala med tiste k se jim reče kurbice ampak pustmo zdej to…lani k sm bla še 17 sm na morju na eni fešti se mal preveč napila in sexala z enim 34letnikom. sm si rekla ok bla sm pijana, se zgodi pa tut sex ni biu slab kukr se ga sploh spomnem. sm pa letos februarja spoznala enga gospoda, k je star 47let in na začetku sva se samo pogovarjala pa zlo redko vidla na kšni kavici, zadnje 2 mesca se pa kr redno dobivava in sexava. tip je zlo prjazn, pozorn, res uredu, sex je zlo uredu (res da more gdaj uporabt kšno kremo al tabletko, sj točno nevem kaj uporabla), rada se znim družm tko in drugače…povedala sm najbolši prjatlci in je rekla da se njej to sicr zlo gnus ampak če je men uredu pol ok…sj vem da ni lih kul taka razlika, pa da sm še zlo malda za to ampak jst enostavno uživam z nim, in sm bla v tem času tut s kom drugim ampak s tem najbol uživam..in me zanima kaj si vi mislte o tem al nej končam ker ni kul al nej uživam ker enostauno znjim ful uživam ker še noebn ni tko dobr poskrbeu zame in pr sexu in drgač
hvala za mnenja

Meni se to ne zdi nic takega, ker tudi jaz rad pogledam za kaksno mlajso punco mmm so mi zelo sexi tam od 18 naprej…

Ni nič narobe

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close