Najdi forum

nezasciten sex

mene pa nekaj zanima… star sem 19 let in do zdaj sem imel 3 spolne partnerke… s sedanjo punco se misliva tudi kmalu spustiti v spolnost pa me zanima ce je varno biti nezasciten… otroci me najmanj skrbijo prej use bolezni ki jih lahko dobis-zanima me ali je moznost okuzbe s kako boleznijo visoka glede na to da bi ona bila 4 spolna partnerka oz ali veliko tvegam?

Heej
Glede na to, da bo ze cetrta… Ja tveganje je vsakic prisotno, kljub temu da bos zelo pazil na izliv lahko zanosi. Mislim da bosta oba bolj mirna in brez skrbi s kondomom na tvojem prijateljcku. Lej. Seks bo boljsi. Ce pa res nimas zascite lahko poskusis ampak ce se nobena tvoja prejsna partnerka se ni okuzila ni skoraj nobene moznosti da se bos ti oz. tvoja seks partnerka. Poskrbi za dovolj predigre. Ko bo dovolj navlazena ustavi svoj penis v njeno vagino. Ce je se devica jo bo pac bolj ali manj bolelo. Bodi potrpezljiv in ne bodi tako strasten da bo naga zbezala iz postelje.. Pazi. Ce ne bos imel zascite usaj poskrbi da bo seks dober. Ce ji bo vsec s penisom v njeni vagini delaj krozne gibe.. Pa naj bo ona najprej zgoraj.. Bos bolj uzival. Ce te se kaj zanima pa le uprasaj.
Ps. Stara sem 20

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close