Najdi forum

Zivjo… Sem stara 14 let in mam menstruacijo ze od 10 leta… Ker se bliza poletje bi rada uporabila tampone… Zanima me kako naj mami vprasam/povem za tampone? Kdaj ste jih prvic uporabile ve?Hvala za pomoc.

Živjo

Mislim da sem prvič uporabila tampone v 9 razredu OŠ, šli smo v terme…
Preprosto reči mami da bi jih rada začela uporabljati. Potem pa boš videla še njeno menje.
Sama raje tudi čez poletje uporabljam vložke. Jih bolj pogosto menjam in uporabljam take iz naravnih materjalov (da ni vonja po krvi-pri nekaterih vložkih je ta vonj zelo izrazit)
Tampone uporabljam le na morju in kadar imam oblečeno kaj posebnega (bele hlače, minica…). Jih je pa potrebno menjsti ravno v takih presledkih kod vložke

Lp

Okej… Hvala… Ima se katera kaksne izkusnje?

nova
Uredništvo priporoča

Mene zanima enako… stara sem 13 svojo prvo mesecno perilo pa sem dobila pri 12 letos gremo na morje ravno v casu mojega perila in bi si zelela uporabit tampone saj imam zelo mocno krvavitev pa tudi nebi rada da samo sedim na obali…pravijo da naj bi tampone prvic uporabila kadar se sama udlocis ker ni starostne omejitve…jaz sem enkrat ze probala in je veliko bolse kot vlozki…nimas ubcutka kot da mas pelnico na riti in jst svetujem da ji poves enkrat ko bote same pa sej bo razumela…ti sam razvij temo pol bo pa pogovor ze sam ud sebe teku naprej…velik srece

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close