Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako jo odriniti iz glave?

Kako jo odriniti iz glave?

Pozdravljeni,
imam 15 let in sem že celo osnovno šolo zaljubljen v eno punco, prav zares že vsa ta leta vsak dan in noč mislim le na njo in njen prečudoviti obraz prav nikoli mi ne gre iz glave, na njo mislim zjutraj, v šilo, po šoli in ko grem spat. Nekega dne se je zgodilo (njen brat je moj najboljši prijatelj) da sem šel k njenemu bratu da bi začela simenarsko za bio. Ko sva končala sma šla gledati filme ki sem jih prinesel seboj. Nato je prišla ona, po prvem filmu (imel sem 3 po 2h) sem naštimal drug film (grozljivka). Ko se videl da jo je strah sem ji ponudil roko in kar takoj jo je zgrabila. Po nekem času sem dal roko v zrak da bi se razteknu in se je kar ulegla mi v naročje (držal sem jo kot v objemu) glavo je naslonila name in jaz svojo na njeno. Ni nič rekla ali mignala, bila je kot sproščena. Od tedaj na jno mislim še bolj in bolj popolnoma vsak dan. A ko sem jo nekaj tednov vprašal če bi bila moja punca mi je odgovorila da ima fanta. Od tedaj vsak dan mislim kako naprej, kako jo pozabiti, kako jo vsaj za 1 dan spraviti iz glave… saj ji nočem biti nadležen, vsak dan se vprašam zakaj sem dobil lažno upanje…pa se ne morem sprijazniti da odgovora nikoli ne bom dobil. Lepo prosim vse vas kako naj si pomagam, hobiji, učenje, dela nič ne zgleda da bi mi pomagalo.

Uf…tole pa je. Mas 3 moznosti:
1. Trudi se za njo. Naredi vse da jo osvojis in se ne meni za druge.
2. Priznaj ji svoja custva in ji povej tudi da si v njo ze celo osnovno solo itd.
3. Pusti jo na miru in jo pocasi pozabi. Vse mine. Spoznal bos se dosti punc.
No odlocitev pa je tvoja. Upam da sem vsaj malo v pomoc 🙂 Good luck!

Ma ja….dobesedno vse troje sem že naredu, pa mi ni nič kaj bolš. Drugače pa hvala.

nova
Uredništvo priporoča

Pa kaj lahko prosim bruhnem ? Vrjetno si tako zaljubljen v njo da ve da te lahko ma kdaj hoce. Vrjetno postanes cel mehki ko je zravn, nonstop ji posiljas sms itd cmoon man….bruh na bruh.

Zaj pa poslusaj…da nebi se kje slucajno trudo za njo, ona ze dolgo ve da mas custva do nje in ji je vseeno. V takih nasvetih klejem filme…pizda materna.

1. Pozabi na njo in pojdi naprej! Kako to napravit ? Zaposli se predlagam knjige o osebni rasti. Zacni pecat druge punce ne zato da bo ona ljubosumna ampak ker lahko.
2. Pozabi na njo in pojdi sportat. Izoblikoval bos telo
3.delaj na samozavesti six pillars of selfesteem (je tud audiobook na tubi)
In pozabi na njo.
4. Nismo v faking filmu ko na koncu creepy nice guy dobi babo.
5. Pusti jo na miru in ce pride lahko nadaljujes naprej…cene pa je nova punca vsakih 10 min na vidiku. Aja 15 si v srednji soli je ta bus vrjetno vsakih 5 min.

Mater me je razpizdlo vseskup pffff.
Pa lep dan

Preprosto povedano: punca te je izkoristila, šla s tabo na film, potem pa si ti izvedel, da ima fanta. NAJD DRUGO PUNCO TAKOJ IN POZAB NANJO!!!!! Vem, da ne bo lahko, ampak ko bos ti uzival v filmu z REALNO punco ti bo velik boljš.

ja zared ene babe se sekeras , mn pa ku krava crkne sm se veseu bemtii matr.

V samem primeru nisi nobene napake naredil glede tega. Ona se je počutila varno v tvojem naročju in je ostala daljši čas. Njen odgovor za tvoje vprasanje je klasična zavrnitev z odgovorom da ima fanta. V tem primeru se ne ukvarji z njo ampak si najdi drugo punco, s katero jo bos delal ljubosumno ampak ti si na dobrem. Po mojem mnenju je kar vzvišena in za moje pojme te je grobo zavrnila bodisi zaradi fanta bodisi ker je ne zanimas. Priporočam ti da nisi preveč ogret za eno punco ker bos sam ti v tezavah bodi blago hladen in uspeh ti je zagotovljen.

Decko mene poslusi staro koko.
Ta mladina nima pojma.
Ce se te je dotikala in lezala prii tebi .JI nekaj pase.
In kaj zato ce ma fanta.
A ves kok hitr se ga lahk res
1.2.3.pa ga vec ni.
Skoda da nis napisu kok casa je ze od tega dogodka in ce ji kaj pises .
Poglej lepo se umiri in pocakaj na pravi trenutek.
Fanta bo pustila kmal ampak samo ce bi bila rada s tabo.
Ce ji nisi vsec bo mela fanta naprej.
Ti pa ta cas bildi telo lavfi telovadi. Nared vse da bos lep ded.
Ce jo kje vidis se ji sam rahl nasmehn pa poglej direkt v oci .
Seveda pa veckrat pojd k sosolcu da se srecata.
Cist skuliran bod to bo tvoja punca brez skrbi. Ce bi fanta mela toook rada se neb k teb stiskala. Tko pa

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close