Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Obožujem fantovsko in moško goloto

Obožujem fantovsko in moško goloto

Zdravo, sem punca, 20 let. Zelo všeč mi je videt gole fante in moške recimo v slaćilnici, savni, na morju. Kul mi je to recimo da fantje ki ste kolegi niste sramežljivi med sabo v goloti in tko, al pa da se doma vidite tudi nagi s fotrom v kopalnici ali pa z bratom. Rada se pogovarjam o tem, izmenjujem izkušnje. Če bi mi kdo od fantov rad kaj napisal, lahko tudi na mail, zanimiajo me vaše izkušnje in mnenja.

Hvala vsem in lepe praznike,
Klementina

Ko hodim v fitnes dostikrat v slačilnico pride čistilka čistit. Večina jih niti ne registrira da je tam pač goli prosto po prešernu pod tuš in naokrog. Mislim da kar rada čisti moško garderobo 🙂

hej janko, hvala, pisi kaj na zasebno 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj saj ni nič takega kar ne bi moralo biti javno zapisano.

Golota je nekaj najbolj normalnega. Tisti, ki imajo predsodke se ve, od kod izvirajo.
Pa prijavi se na forum, če hočeš, da te kdo kontaktira.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close