Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Imam brata ki si ne zna najti punce.

Imam brata ki si ne zna najti punce.

Zdravo,
imam brata ki si ne zna poiskati oziroma pristopiti do punce, da bi postala par.
Ima dosti prijateljic, ampak se obnaša do njih kot prijatelj in mu nikakor ne uspeva, da bi katera postala njegova punca. Dogaja pa se mu vedno znova, da ima zlomljeno srce.
Sedaj je tudi v takem stanju, da noče z nobenim govorit in se zapira v sebe in svojo sobo.

Zanima me če obstaja kdo ki bi mu lahko pomagal pri tem?
Da bi ga spravil v red pri izgledu in mu pomagal poiskati punco.
Seveda bi tej osebi tudi plačal!!!
Nebi pisal ampak vem da take osebe v tujini že obstajajo. Kaj pa pri nas?

Hvala že v naprej,
lep pozdrav,
OrionX9

Kolko pa je star tvoj brat?

Pozdravljen.
Tvoj brat sebe najbolj pozna, kot pa tujec, ki mu bi iskal punco…
Samo on ve kaj ga res privlači, izgled/vrline/obnašanje etc.

Če ima veliko prijateljic in se z njimi razume, ter je spoštljiv do njih kot tudi one do njega, si bo že ena prišla gor prej ko slej. Da tvojemu bratu zaupa in se bo iskrica prijateljstva preklopila v iskrico ljubezni IMO.

Give it time, saj brat ni 50+ mar ne?
Archangel

Be the change you want to see in the world!
nova
Uredništvo priporoča

Prva punca pri 50? Prvi poljub pri 50? Prvi spolni odnos pri 50? Se hecaš?
In ne, punca se ne bo kar sama od sebe pojavila. Problem je ravno v tem, da ima z njimi prijateljski odnos. Dokler ne bo dal ženskam vedeti, da jih vidi kot nekaj več in si želi zveze, ne bo sprememb. Naj si prebere kaj o prijateljski coni in kako ne pristati v njej.

Pozdravljen.
Kje točno sem to napisal, read much?
Kolikor jaz vem, se simpatije začnejo iz, you guessed it, prijateljstva, shocker…

Če ti ženska sama ne bo dala signalov, da jo zanimaš za kaj več kot samo prijateljtvo, se lahko ti po trpalnicah mečeš in ne bo kruha iz te moke. Seveda enako velja obratno.

Zakaj bi se sekiral, greš naprej. Ljudi je dovolj v tem svetu…
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close