Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Prehitro mi pride – je kdo že uspel odpraviti ta problem?

Prehitro mi pride – je kdo že uspel odpraviti ta problem?

Ali je komu od tipov že uspelo odpraviti problem s predčasno ejakulacijo?

Nisem več ravno mlad, neizkušen tudi ne, poskusil sem že s tehnikami zadrževanja in pritiskanja s prstom pod glavico (da sem imel že občutek, da mi bo razneslo semenovod), celo anestetik v spreju sem si že zrihtal in ga sprobal, pa nikoli nisem zdržal dlje kot recimo 5 minut. Povprečje 2-3 minute.
To mi gre na živce, želim si biti boljši in ženski ponuditi užitek.

Ali je kdo že uspel čisto zares rešiti ta problem in zdaj zdrži vsaj 15minut? Ko gledam kakšne pare, ki se snemajo med seksom se res čudim kako to da nekateri zdržijo tako dolgo.

lp

pou ure al pa vec pred sexom si ga ornk zdrki

2-3 minute se niti ne smatra za prezgodnji izliv, meja je tam pri eni minuti in manj. Večinoma se v ta namen predpisujejo antidepresivi, če psihološka obravnava ni uspešna. Ne vem, koliko so uspešni spreji, ampak običajno se uporabi gel ali krema, ki vsebuje lidokain, ali kombinacija lidokain-prilokain. Poskusite se naročiti pri urologu, najbrž bo treba privat.

Matjaž

nova
Uredništvo priporoča

Lidokain kot sem rekel sem si že zrihtal, ne pomaga.
Drkanje pres seksom ne pomaga. Prav tako sem že dve leti na antidepresivih.

Počasi postajam obupan, do žensk že raje ne pristopim več.

Ne obupaj, saj se da žensko tudi drugače zadovoljiti, lahko doživi orgazem tudi v tako kratkem času, če je dovolj orgazmična in sproščena.. za tvoj problem pa ne vem, poskusi poiskati vzrok.. (psihološki, čustven, mentalni…), mogoče izhaja iz kakšnega kompleksa in vzorcev. Vadi vzdržnost. Pa ne obremenjuj se preveč. Lp

Kako se ne bi obremenjeval, če pa je veliki večini žensk to en glavnih pogojev, da nadaljujejo s tabo, ko se spoznavata.

Ko poslušam ženske se mi zdi, da so za njih uporabni samo najmanj srednji, če ne kar jebači, ki zdržijo dalj časa.

Jaz hočem zdržat dlje, pa ne samo 5minut, recimo 10-15 min. To me zmeraj bolj frustrira, ker je to en glavnih razlogov zakaj ne dobim ženske.

moja priporočila bi bila naslednja:
(imam očutek, da je stvar bolj psihološka kot telesa zato svetujem…)
1. počakaj z spolnim odnosom dlje časa kot ponavadi, ko spoznaš punco
2. odkrito se n njo pogovori o težavi, ki jo imaš
3. pred spolnim odnosom poskusi najprej zadovoljiti njo (oralno ali ročno)-priporočam tudi spolne igračke za njo
4. najprej ne bo vidnih spememb v času tvoje vzdržljivosti amapak menim, da s časom in potrpežljivostjo tvoje izbranke se bo podaljševal tudi čas vzdržljivosti
5. čas spolnega odnosa lahko podaljšaš tudi z vmesnimi prekinitvami ali pa večimi orgazmi!

Upam, da ti bo to vsaj malo v pomoč, kajti imela sem partnerja s katerim sem že 6 let in je imel precej podeben problem, pa sva ga skupaj s tem premagala in glej ga zlomka zdaj zdrži včasih tudi po 30-45 min brez večjih prekinitev. Pa vso srečo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close