Najdi forum

Nenavadni fetiš?

Zivijo, zanima me kaksne izkusnje imate vi z lizanjem, grizenjem, sesanjem uses in tlacenjem raznoraznih predmetov vanje? Moje dekle mi ze vec mesecev oblizuje usesa, vanje tlaci papircke in zvecilne. Na zacetku mi je bilo to zabavno zdaj me pa ze mal skrbi…..Imate kaksno pojasnilo/resitev za ta problem?

Hvala

Domnevam da je to fetiš tvoje punce. Če želiš da z tem preneha ji preprosto povej. Ni hujšega kod delati eno stvar ki partnerja ne uzburja. Me pa zanima ali si ti to poskusil narediti njej nazaj?

Meni lizanje in grizenje ušes močno uzburja v primeru da to fant dela meni in obratno. Užitek je tudi ko svoj jezik potisne meni v uho.

Močno pa odsvetujem tlačenje kakršnih koli stvari v uho, da se ga ne poškoduje.

Obstajajo različne vrste fetišev, en izmed njih je tudi fetiš na ušesa, ko se oseba spolno vzburi ob gledanju ušesa, lizanju, poljubljanju ali grizljanju in podobno, manj običajno tudi z podobnim početjem, kot ga navajaš (tlačenje papirčkov in žvečilnih gumijev v področje slušnega kanala).

Fetiš ni nič kaj nenavadnega ali nevarnega, vseeno pa je priporočljivo paziti, kaj vstavljamo v uho. Če te moti in ne želiš žvečilke v ušesu, kar je normalno, da ne, se s punco pogovori in jih povej, kaj čutiš ter skupaj poiščita rešitev. Navsezadnje pa malo draženje, brez papirčkov in žvečilk, okoli ušes ne more biti tako grozno, morda celo paše. V zvezi je pomembno sprejeti spolne želje partnerja, v kolikor to ne škodi dobrobiti prisotnega.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close