Najdi forum

HPV???POMOC

pozdrav, z fantom sva skupaj ze skoraj 9mesecov in za oba je bilo prvic! Za to neve nihce, stara bova 16 let in v srednji soli se mi bliza zdravniski pregled katerega meje res res strah! V sestem razredu nisem bila cepljena proti HPV kar pomeni da bom morala mami ponovno priloziti obrazec glede cepljenja… Doma sicer za mojega fanta vejo so ga tudi ze res lepo sprejeli in ga imajo za svojega…zanima me ali je mozno da sem okuzena s hpv tudi ce je bilo za oba cisto prvic strah me je it na ta pregled nevem ali je to tudi povod da povem svojim starsom… razmisljam v pravo smer ali je vse samo panika?? Prosim za pomoc mogoce zveni zelo nevedoc vse skupaj..prosim res res meje strah vsega kae sledi hvala za kakrksno koli pomoc

Če je za oba prvič (prvič kaj?) potem je zelo majhna verjetnost da bi bila okužena s HPV. Se pa le pojdi cepit za nadaljnje avanture.

Pomiri se, nimaš hpv. Uživaj v raziskovanju spolnosti. Zaščito uporabljajta, da ne bo kako presenečenje.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close