Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Fant proti prijatelju

Fant proti prijatelju

Hej. Mam problem. V šoli nimam ravno dosti prijateljev. Družim se le z štirimi. Moj fajnt, s katerim sva skupaj ze skoraj 10 mesecev, pa enega od mojih prijateljev, ki pa je tudi moj sosed, ne mara. In mu sploh ni prav ce si npr. kaj prek snapchata pisem z njim. Enkrat sem sla s tem prijateljem iz sole domov in tisti dan me je tudi fant pocakal pred solo in me pospremil domov. Zato, ker moj prijatelj zivi v sosednjem bloku je seveda sel z nama in moj fant je bil celo pot malo nesramen do njega. Pa frajerja se je hoto delat. Zgledalo je da hoce delovat kot da je on nekaj vec. Potem ko sva prisla domov mi je pa govoril da mu gre ta moj prijatelj ful na zivce pa da bi ga najrasji vsekal pa da ga sovrazi ipd. Zadnjic ko me je spet prisel pocakat pred solo in je tudi moj prijatelj ravno sel domov, ampak je bil malo za nama, in sem se obrnila in ga hotla sem pocakat pa mi je fant rekel da naj ga ne in da naj greva. Potem sem sla z fantom ampak sem se drug dan prijatlu opravicla in mu povedala da je fant le ljubosumen na prijatelja ker misli da sem mu malo vsec. Rekel je da razume. In zdaj ne vem kaj naj nardim. Ta prijatelj je vbistvu moj najboljsi od vseh prijateljev in res ga nocem zgubit. Ampak tudi fanta nocem zgubit. Ampak fant mi skoraj ze prepoveduje da se druzim s tem prijatljem. Veckrat sem mu ze hotla pojasnit da sva midva le prijatelja in da je moj najboljsi prijatelj pa ne razume. Zadnic mi je celo rekel da ce povabim prijatelja na moj rojstni dan, ki bo kmalu, on nebo prisel. Res ne vem kaj naj naredim. Kako naj mu povem da sva le prijatelja? Prosim pomagajte. Pa oprostite ker sem tolko pisala 🙂

Zamenjaj fanta. Druge ni. To ni normalno obnašanje.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Srecko5 hvala. Sej sem ze veckrat razmisljala o tem ker se vcasih sploh ne zna obnasat ko ma kake cudne dni. Enkrat sem prisla z morja par dni prej kot sem mu rekla in sem ga presenetla je bil sicer vesel in sva se zmenla da se bova dobila ampak ko sem ga pa kasneje klicala se mi pa ni oglasil. In potem namesto da bi me vsaj nazaj poklical al pa kaj mi on napise: ja? Kot da se nebi 1 uro prej zmenla da se bova dobila. Vse kar je mankalo je blo samo se: kaj bi rada? Tega sicer ni napisal pa mogoce ni tako mislil ampak tako je izgledalo. In mi res ni blo vsec. Pa do moje mame je tudi vcasih kr malo nespostljiv. Pac to mi ni vsec pri njemu. Sej drugace je vredu fant pa vse. Ampak pac take stvari kot sem gori opisala se dogajajo. Podobne. Malo bom se pocakala in se pogovorila z njim se enrkat pol bom pa vidla. Hvala se enkrat 🙂

nova
Uredništvo priporoča

to kar si opisala svojga fanta je v mojem mnenju en navadn kreten. Ti se loh družiš s komer hoces še posebej s tvojmu best frendu, pa +to da ne spostuje tvojo mamo že dost pove kaksn je. na tvojmu mestu bi ga prec pustila

Hvala. Bom vidla kak se bo se kaj obnasal. Enkrat se bom se pogovorila z njim potem bomo pa videli.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close