Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ali je vse vredu z kožico?

Ali je vse vredu z kožico?

Pozdravljeni!
Star sem 18 let, še devičnik a s punco sva se odločla da bova probala. Nevem ali je to sploh težava, ampak bi vseeno zaradi varnosti vprašal naslednje.
Sedaj me nekaj skrbi glede penisa in sicer kožice. Stvar izgleda tako, da je kožica malce pod glavico, kožica je skoraj zapustila glavico oziroma se komaj dotika glavice le spodnjega dela(predvsem ko je v erekciji se opazi).
Zanima me ali je vse vredu, da nebi imel kakih težav pri spolnih odnosih. hvala v naprej.

Vse ok, samo sproščeno in počasi začnita. Crklanje, blaženje, pogovarjanje in ko bo dovolj nadražena vstopi in prodiraj vanjo. Nežno in z občutkom. Dosti se pogovarjajta.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close