Najdi forum

Ljubezen in denar

Živjo mene pa zanima kako ve punce z močnim denarnim ozadjem gledate na fante. Ali mora biti bogat ali ga ima lahko tudi manj. Zanima me enako tudi za fante. K odgovoru prosim napisite spol in starost.
Lp.

Prvo je navadno RTM ,kasneje, če si finančno šibkejši od partnerice velikokrat preraste v PTM. Vkolikor potrebuješ razlago kratic sem ti na voljo.

Takšne ženske imajo svoja pravila in se čustveno ne zapletajo z moškimi z manj denarja, imajo tudi previsok standard in vse enačijo s svojo uspešnostjo, zato je vse kar leze in gre okrog njih manjvredno, posledično so zato vse ločenke.

Poskusil sem razvijat čustva a nemogoče, ker sem denarno pri dnu sem bil dober samo za potrebe. Dobival sem se s 17 let starejšo podjetnico in sva igrala dominanco. Zavrta, antipatična in če nekaj ni bilo po njeno z izjemo seksa, je bil sam hudič. Hotel sem jo izkoristiti a sem hitro dojel, da sem njen pripomoček za potešitev spolnosti in nič več.

Zato so večinoma vse ločene. Za bogate moške pa ne morem govoriti, ker sem daleč od tega.

Sem moški, 31 let.

nova
Uredništvo priporoča

Razlago prosim.

Od začetka je itak vse oh in sploh (rada te imam),ko pa zaljubljenost mine je pa pi?ka ti materna.

Ženske z močnim finančnim zaledjem nevem če iščejo kaj resnega, vsepovsod jih je dovolj, ko pa imajo svojo potrebo si pač enega izberejo za takrat. In vedno znova isto.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close