Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Isce se pomoc pri spoznavanju punc / osebni razvoj

Isce se pomoc pri spoznavanju punc / osebni razvoj

Zivjo, iscem koga k rab pomoc pri spoznavanju punc ali pa ga zanima osebni razvoj in bi se na temu potrudil spremeniti na boljse. To leto pavziram in se trudim naredit spremembe na temu ampak imam problem, ker poznam sam 3 ljudi k se s tem ukvarjajo sam nimajo casa zaradi faksov. Ce si star med nekje 17-24 let in zivis v okolici Ljubljane mi napis. Mam 19 let, zivim 10min od centra. Ce te kej zanima al pa ves da bi mogu kej nardit na teh podrocjih me sam uprasi pa se bova kej zmenla. illia

ojla ime mi je tomaz in sm iz ljubljane, star sem 25 let.
zdi se mi zaminivo kar si napisla… jst do zdej se nisem imev punce in ce sem prav razumev lahko ti pomagas sam ne vem kako ?
lp

Js pomagam tebi in ti pomagas meni tako, da se trudva it vn iz comfort zona. Npr. Jaz vidm eno lusno punco in ti recm, da gres do nje in vzpostavs pogovor z njo.
Za zdej bi ti sam povem to, da si poglej par videov na youtubu od – Rsd Tyler. Ce te bo vsaj mal pritegnil in te bo zanimal mi napis

nova
Uredništvo priporoča

Živjo

Mene tudi zanima tvoja tema in sem pripravljen sodelovati. Star sem 19 let.

Pozdravljena, Illia, jaz sem tudi naletel na tvoje sporočilo in se mi zdi zanimivo, ker sem podobno že videl na yt, pri nas pa nekako še nisem slišal, da bi tudi bilo kje kaj podobnega. Mene bi zanimalo oboje, tako spotnavanje deklet, kot tudi osebni razvoj, oz. me tudi zanima v kakšnem smislu je mišljeno osebni razvoj? (odgovor lahko pošlješ na zasebno sporočilo tukaj) Star sem 19 let (kmalu jih bom dopolnil 20 in sem med tednom, ko so predavanja v Ljubljani. Lahko napišeš tukaj ali pa v ZS, bolj konkretno, kaj si pod to predstavljaš in kako bi sploh zgledalo, da dobimo boljšo predstavo o tem. Hvala za tvoj trud in pripravljenost za pomoč, zelo cenim to. Lp

Kdor bi to probal ali pa ima kaksna vprasanja naj me doda na facebooku ali pa mi pise na [email protected]

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011357807523

Opa narobe sm napisu, ce nimas facebooka mi pisi na [email protected]

Glede osebnega razvoja mislm na rast in boljsanje na podrocjih k me zanimajo. Dost mam da sm cele dneve doma, dost mam racunalnika, dost mam da ne hodm vn.

Pa drugac sm js tud zacetnik na temu zarad tega pa tud rabm druge k podobno razmisljajo k js. Probu sm it parkrat vn sam, ampak ni isto. Pol se sam sprehajam naokol pa razmisljam kako bi prstopu do kere ni pa nobene akcije.

Tudi mene zanima sem 24 letni fant iz dolenjske.zanima pa tut mene kako pomagas

25 let, kaj ti si kot coaching wingman. Js sm za the more the merrier.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close