Najdi forum

Samo prijatelja…

Živjo jest mam en problem…prvo se opravičujem za slovnične napake in če to morda ne spada v to skupino.. No tako je meni je zelo všeč en fant ki je doma kar daleč od mene in se ne druživa dosti…pogovarjava se po snapchatu ampak vseeno ne tako veliko…je bolj kako naj povem..hmm…bolj kmečki fant in se mi ne zdi da je ravno “za zvezo”…je pa tudi štiri leta starejši od mene(jaz 15let on 19let), ampak smo tudi po veselicah bili veliko skupaj samo se mi zdi da me ni ravno opazil…meni je on res zelo všeč že dalj časa samo on tega neve in nebi mu tega povedala ker se bojim da bi to uničilo prijateljstvo… PROSIM POMAGAJTE Z NASVETI!! HVALA
LP _živčeksramežljivček_

Ma, yolo pravte al ne? Zadeva je oač tako da če nauš povedal kaj hočš pač ne bo nič, jebeš tak je pač lajf. Moj je pač kot je in tuj—zakva bi bil bolši mar ne????

Zdaj če je kmet nea vem da bi mel slabe namene, ker kmet nam pridela hrano, zelenjavo in če nisi krava, se kmeta ne rabiš bati, okej?

Pač ne vem kaj je sploh tvoj cilj, zdaj če sta daleč narazn zveza tak ne bo šrimala če men uprašaš. Lahk pa mal serjeta po snepu, samo pazi al mu zaupaš, da navš pol čez tri tedene jokala, da tvoj profesor zgodovine ve kak zglerda tvoja pizda.

Pač vpraši še ka je tvoj namen, ne??

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close