Najdi forum

Nora erekcija

Star sem 16 let.
Imam en velk problem namreč večino časa imam erekcijo, skoraj cel dan tut med spanjem. Erekcija pa je tut zelo močna – penis je dobesedno trd kot skala in tako je ves čas. Umiri se le, ko grem drkat oziroma po drkanju ko mi pride postane mehak za kaksne pou ure potem pa mi spet vstane in otrdi. Vcasih si ga moram zdrkati tudi po veckrat zapored saj po prvem drku nic ne pomaga in mi ostane trd tut po tem ko mi pride, vcasih si ga zato drkam petkrat zapored saj se sele po peti rundi zacne mehcati, ampak spet le za najvec 30 minut.
Prosim če imate kdo kakšno rešitev ali predlog, saj sem si dosedaj lahko pomagal le z drkanjem za to pa nimam zmeraj časa (dnevno drkam tudi po 8-10krat pa ne zato ker bi biu zmeraj potreben). Najveci problem pa je, da mi penis v erekciji meri 20 cm in je zato nekoliko opazno, ce mi stoji.

Živjo
Ne morem ti druzga rečt, kot da greš h zdravniku po kašne tablete. Drgač jz s tem nimam izkušenj. Če ne si pa poisc punco da boš sexu pač. Lej jz sm star 30 let in se mi ni nikol to zgodil. Pac ko dobim erekcijo sezam, fukam… Najbl mi pomaga če mi ga fafa.

Pri 16ih 20 cm velik v erekciji?😍Mmm kar mokra ob misli 😛

nova
Uredništvo priporoča

U maš pa res lepega, 20 cm in skoz trd mmm 🙂

Ce ga zelis videti ali pa imat kasno akcijo z mano, hoces kontakt? 😉

Hihi, seveda hocm 😉

Hehe, no ce hoces vidt in mas snapchat dodaj jaka6669 😉

Da se ti večkrat na dan dvigne pri teh letih se mi zdi normaln, pa tut da drkaš dosti. Če ti pa skos stoji, tok da je že moteče pa ne vem kaj ti ostane. Tuš pod mrzlo vodo? xD al pa da se probaš zamotit s čim kar te ne rajca.

Omg Kuk maš velzga… Sanjam o takem… A bi mi ga slikov na Snapchat??😍😍😍😍😍

20 cm pri 16ih se kar dobro slisi😍

nevem zakaj vam je 20cm pri teh letih tako posebna stvar, sam sem star 17 in mam se vec kot to… tudi pri 16ih sem imel vec… pa tudi poznam marsikoga ki pravi da ima takega… 👐🏻

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close