Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Homoseksualen učitelj

Homoseksualen učitelj

Lep pozdrav
Mogoče se vam naslov te teme zdi malce nenavaden, ampak je res, da obstajajo homoseksualni učitelji.
Letošnje šolsko leto smo na naši šoli dobili novega učitelja. Sam sicer ne vem, ampak že med počitnicami se je med nami govorilo, da naj bi bil ta učitelj homoseksualec. Kot dokaz za to se je omenjalo njegovo obnašanje na predhodnem delovnem mestu, kjer naj bi v jedilnici stiskal banane zaradi česar je bil tam tudi odpuščen. Govori se celo, da jih je metal v učence. Odkar je prišel k nam sicer takšnih prekrškov še ni storil, se je pa že večkrat zelo nenavadno vedel, npr. pred kratkim se je postavil pod podboje vrat in nas nekako prestrašeno-začudeno gledal, še malo pred tem je ob prihodu v razred z nekakšnim Nodi-glasom rekel dober dan. V spomin mi je padel tudi primer, ko je s podobnim glasom rekel: “Pripravljen sem”, nato pa se je še 20 sekund nekako čudno hihital, nekoč pa se je tudi čohal tam spodaj.
Mogoče se vam moja pripoved zdi popolnoma izmišljena, ampak jaz vem, da temu ni tako in upam, da se bo med vami tudi našel kdo, ki mi bo prisluhnil. Ta učitelj se mi sicer ne zdi škodljiv ampak se ob njegovem obnašanju počutim precej nelagodno in bi vas prosil za nasvet kaj naj storim.

Hvala lepa za vaš odgovor.

Pozdravljen …
Smo v 21 stoletju, razviti smo kot se nikoli doslej, razgledani na nivoju. Znamo odgovarjati, celo pisati po forumih, smo pa preplašeni zajci, če nekaj ne ustreza našim predstavam in vzgojenim vzorcem. Če nisi siguren pa VPRAŠAJ. Povprašaj ga, če je res homoseksualen in kaj to pomeni zate.
Zelo močno upam, da pa le ni tvoja želja, da bi res bil. Če je tako , poskušaj TI sam iskati pomoč in nekoga, ki mu lahko zaupaš. Kako se naj obnašaš sprašuješ? V vsakem primeru človeško in tako kot želiš, da se do tebe obnašajo… Lep pozdrav!

Kaj s tem misliš?

S tem mislim, da moraš v razredu večkrat pobrati banano iz tal…

Ti ga je zarinil v rit? A ma debelega?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close