Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Brez socialnega zivljenje

Brez socialnega zivljenje

Pozdravljeni,
Ne vem kje naj zacnem ampak bom kar na kratko povedal kako je, torej imam 20 let in sem brez kakrsnih koli prijateljev/bliznjih, razlog lezi tudi v tem ,da sem pogosto menjal sole in tudi okolje. Sem malce sramezljiv, ko cloveka ne poznam ampak potem cez cas se kar ufuram in sprostim, tezava ni navezati stika ampak ga ohraniti. Dejansko vsakic pride do tega da temu novemu ‘znancu/znanki’ ne pomenim veliko saj imajo ze druge ljudje v svojem zivljenjenju (najboljse prijatelje/prijateljice, druzino ipd.) torej se lahko zelo postekam z njimi, ampak potem se stik dejansko ne obdrzi saj je za dober odnos med 2 clovekoma potrebno obojesmerno delo, vsakic pa sem samo jaz tisti, ki se trudi kaj narediti za dejansko prijateljstvo. Zivim z cimri ampak se ne pogovarjam veliko, smo si prevec razlicni…ven ne hodim ker nimam za bit z nikomer, sam s seboj mi pa nekak ne gre. Da mi ne bi poskušali uturiti ”pejt vn pa spoznej koga” ker bo rezultat isti, sem ze probal dostkrat ampak ne gre. Mogoce se vam bo zdelo pateticno ampak edino sem srecen ko grem v sluzbo saj tam dejansko komuniciram z sodelavci in imam tako nekako obcutek normale. Ne z sodelavci ne morem it vn al pa karkoli saj zivijo predalec, jaz pa imam kar dolgo pot do sihta. No ja…hvala lepa da ste prebrali to pa mogoce kaksen nasvet bi Vas lepo prosil… pa brez nevmesnih komentarjev prosim:)

Lep pozdrav.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close