Najdi forum

Kdaj jo poljubiti?

Moje vprašanje bo mogoče malce smešno, vendar kdaj je pravzaprav najbolj primeren trenutek za prvi poljub z novo partnerko?

Kar nekaj težav imam okoli tega, saj če grem z neko punco na zmenek ali na pijačo, enostavno nevem kdaj je pravi čas za prvi poljub. Le v redkih primerih npr. kadar je punca nora na mene in se to tud vidi pol ni težav saj se vidi da hoče. A kadar ni tega pa nastopijo težave.

Predvsem me mučijo naslednja vprašanja:
Kdaj je najbolj primerna situacija za to? Kako vem da tudi ženska želi to in me ne bo odvrnila? Saj me pri tem malo strah da mogoče ona nebi.. kaj pred poljubom sploh povedat oziroma o čem se pogovarjat?

Hvala za odgovore 🙂

Zenske imamo rade samozavestne moske. Ka bos cutil,da je pravi trenutek ji daj roke okoli bokov ali pa jo romanticno (in predvsem nezno) prisloni na kaksen zid in ji globoko poglej v oci. Ce bos videl iskrice ji samo poljubi ustnice. Vcasih se tudi zgodi ,da ji nisi zadosti vsec in bos mogoce dobil klofuto. Sproscen bodi. Samo nezno jo objemi z rokami in jo poglej v oci. Mogoce te bo pa ona poljubila

Ženska te poljubila ne bo, razen ob voščilu za rojstni dan na lice. Najbolj varna metoda je ta, da jo objameš in se ji približaš obrazu nekje do dveh tretjin. Eno tretjino mora narediti sama, če jo ne bo tudi ni nič narobe. Stvar lahko na isti ženski ponoviš večkrat brez posledic. Če jo boš kar iz prve zažvalil se lahko zgodi, da se te bo vnaprej raje izogibala.

nova
Uredništvo priporoča

Ti se verjetno ne zavedas koliko moskih sem jaz prva poljubila. Neroden trenutek je ko te hoce poljubit pa ne ve kako. Potem pa raje jaz njega

Koliko pomladi pa šteješ, če ni skrivnost? 😛

55 pomladi imam za sabo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close