Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost prevec potreben in trd

prevec potreben in trd

Zivjo! Drkam si ga 3-6 na dan in sem vcasih res prevec potreben. velikokrat se zbudim ze okoli 4-5h in ne morem zaspati, ker imam trd penis in mi ceu cas stoji. Ce si ga ne zdrkam je trd se do tri ure, zato nikakor ne morem spati. nisem pa tudi vedno pri volji da drkam ob 5h zjutraj. zanima me zakaj pride do tega in ce ima kdo kakrsnkoli nasvet ali pomoc? hvala🙂

aja pa se to…star sem 16 let ce je to kaj v pomoc.

Ravno v takem obdobju si ko te hormoni dajejo in je to kar normalno sploh sedaj poleti 🙂 ti kar uživaj in drkaj pa se bo umirilo samo od sebe lahko pa začneš tut s kakšnim športom da daš mal energije iz sebe še na drugačn način

nova
Uredništvo priporoča

zdej ko bo šola itak ne boš imel več tok časa in energije 🙂 usaj pri meni je ponavad tako

Bo se umirilo z leti, koliko pa si star?

Bo se umirilo z leti, koliko pa si star?
[/quote]
star sem 16

Ok hvala. se pa ze ukvarjam s sportom tako da sem ponavadi ze zelo utrujen ampak se vedno potrebn da mi penis otrdi in stoji. je glih problem v tem da sem utrujen in se mi ne da drkati. drugace v drkanju zelo uzivam in mi zelo pase ko mi pride ampak je pa vseeno problem

Vrjamem ja 🙂 sem komaj eno leto starejši od tebe pa sm imel tut take probleme ampak ne skrbet, ker pridejo taka obdobja pa potem tudi minejo

Da pa uživaš in ti paše je pa normalno in čist prav haha bi bilo čudno če nebi 🙂

Saj to je čisto normalna faza, se mi ne zdi nič čudnega… Si pač horny 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close