Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost izsiljevanje s smrtjo

izsiljevanje s smrtjo

Imam problem katerega se neznam rešiti in vas prosim za pomoč.
Skratka pred kratkim sem končal zvezo z punco in si kmalu za tem našel drugo. Sedaj pa mi bivša grozi da se bo ubila če ne pustim nove punce in pridem nazaj k njej. Nažalost jo moram vzeti resno ko grozi s samomorom, saj so jo lani komaj rešili tega, tako da vem da je sposobna to res narediti. Nevem kaj naj naredim, po pravici povedano rajši jaz umrem kot da se vrnem k njej. Prosim za kak pametn nasvet čimprej

Probi jo prsilt da gre h zdravniku al pa če gre s tabo…drugac pa nevem

To je precej resna in težka situacija.
Če ima starše, jim povej kaj se z njo dogaja, sam pa ne stori ničesar glede njenih groženj. Ne glede na to s čim te izsiljuje, te izsiljuje, in tega ji ne smeš pustit. Povej staršem, in če se njene grožnje stopnjujejo, pokliči policijo in jim povej, da bo dekle, ki jo poznaš poskušala storiti samomor. To je tudi vse kar lahko ti, kot neka druga oseba storiš zanjo. Nikar pa v to ne vpletaj trenutne punce, na nikakršen način.

problem je ker je ne vpletam jaz ampak ona. Poskusil bom govorit z njeno mamo, upam samo da nebo še več problemov, saj nismo ravno v dobrih odnosih…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close