Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Primerjava penisa z bratom

Primerjava penisa z bratom

Mene pa zanima ce je ze kdaj kdo primerjal penis z bratom
Al pa ce se na splosno z brati pogovarjate o sexu
Al pa ce si ga kdaj skupi na roko vrzeta (drkata) al pa ce se pogovarjata o sex izkusnjah pac kako je blo prvic s svojo punco pa tko

Pa se neki mimgrade me zanima cist tko ce kdo slucajno ve: ce je vec bratov kako so z dolzinami penisov a ma najstarejsi najvecjega al glih obratno al pac ce ma kdo s tem izkusnje

Čao, ja primerjat svoj penis z bratovim je zame nekaj normalnega. Jaz sem svojga v najstniških letih primerjal z bratovim, in sicer v normalnem stanju in tudi v erekciji , ko je bil trd. Brat je sicer mlajši, ne vem če je to razlog za veličino penisa. Moj je za kakšen cm krajši , je pa debelejši z večjo okroglo glavico, bratov pa tanjši, s špicasto glavico, kak cm daljši. Tudi drkala sva skupaj in tudi tekmovala komu dlje špricne, komu več sperme pride, komu prej špricne.

Meni se prav zato zdi, da je to neki običajnega. Jest mam še dva brata in sem najstarejši (za 1.leto) in se pogovarjamo seveda o seksu, kako je bilo in na sploh. Pa tudi včasih si merimo. Drkamo pa vsekakor – vsake dva dni če je mogoče in sexsamo.

nova
Uredništvo priporoča

Mark5….če želiš ti dam moj mail, pa tam kako rečeva o tem…javi

Kolko pa sta stara? Jaz bi ga tudi drkal s kom, nimam brata škoda. 🙁

lahko ga z mano ….

Lahko ja od kod pa si kolko star?

sem z obale…srednjih let…ti?

Ok Mb 28 let

daleč , kajne…a si kdaj z bratom

Ne žal ga nimam ti?

imam..tako kot sem na začetku napisal, sva si jih tudi primerjala med sabo…

Prosim pomagajte miiiiii
Imam 12 let in sem zelo zelna seksa!!!
Imam fanta s katerim se lizeva na wc ju in rada bi ga pofukala kako naj to izvedem

Uh se ti ne zdi to prehitro? Si še mlada punca 🙂

A to ste gayi tisti, ki kar skupi z bratom drkate?? Just curious…

To je nekej normalnega js sm tud to počel pa tekmovala sva kdo dlje zdrži pa take haha zabavno

Lucija5
Ti si premlada ,da bi s fantom fukala. Skoda je ce pri 12 izgubis nedolznost namesto da pocakas na pravega. Jaz nimam brata in zenska sem. Samo imena si nisem znala drugega poiskat. Mene bi pobralo od sramu ce bi me kdo videl med samozadovoljevanjem. Vi pa drkajte skupaj ce vam pase

Js sm bil glih zadnjic v kopalnici nag pa pride se brt nag notri in je mel v normalnem stanju mal vecjega pa debelejsega pa cist ukrivljenga navzdol js mam pa cist ravnega
Sam pomoje bo men se mal zrastu
Drgac je pa po mojem mnejnju nekje do 18 leta normalno met penis sorazmerno z starostjo
Js sm 16 pa mam dolgega 17 cm tko da nekak kokr si str tok cm dolgega mas do enga 18 leta recimo

Hey klemen, pisi kaj na zasebno ce si 🙂

Kok sta bla pa stara z bratom

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close