Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Dijaški dom in rajcanje

Dijaški dom in rajcanje

Hej…no pac mene pa zanima kko potesite svoje potrebe tisti k ste u domovih pac ce maste cimra/cimre…a drkate pa rajcate sam na wcjih pac k js nevem kko bom zdrzala 5 dni brez letos…

Cimri/cimru daš za kino. 🙂

Pusti kak kontakt pa se lahko kaj zmeniva in potešiva to tvojo potrebo! 😉


Ja ej takoj zdj in bova fukala ceu dan usak dan….dej kdo te je rodu clovek bozji

zivjo:) ja to je tudi pri meni velikokrat problem, ampak se navadis, ne skrbi… kak dolgo pribljizno si jo rada bozas? in a si med tem kej glasna?


Amm nevem kakih 20 min najbol pase drugac pa k mi pride ja ucasih kj pojamram hah


Amm nevem kakih 20 min najbol pase drugac pa k mi pride ja ucasih kj pojamram hah
[/quote]

uuuu vidim da tudi sama znas reeeees uzivat v tem, sva si kr podobne;) cist tko ti bom povedala, ko si enkrat v dijaskem bos mogla vsako priliko izkoristit da si jo mal zrajcas, kr drugace se lahko zgodi da bos na naslednjo priloznost cakala dolgo;) najdi kaksnega dobrega kolega, se z njim poblizje spoznaj in mogoce kdaj pa kdaj lahko tudi on pomaga… polek tega pa se probaj zastekat z cimro, in ce ugotovis da je tudi ona potrebna, ce da marsikaj zmenit;) uzivaj, ta leta znajo bit vcasih peklensko potrebna in dobra:)

Zihr tut cimre ne bojo skos v sobi pa izkoristis, drugac pa na wc – ju, al pa jst sm tut ko so mele use predavanje sm js spricala sm rekla da me glava boli… Pol sm si jo pa 3 ure rajcala (pac to je resitev ce je sila)…

To bi pa rad vidu, kak si jo božaš mmm od kod pa si?


Z jesenic…to je prou moj rojstni kraj kjer odrascam in se gonm okol s takmi k si ti…

zato pa ste pol v večini nesposobni pa ne naredite šol in nč ne znate, k namesto da bi šli na predavanje si jo mencate


dobra dobra…upam d misls kot sarkazm

Jst si jo vedno na WCju, včasih tud v šoli, če mamo prvo uro prosto in grem na WC in če ni nobenga notr si jo zrajcam. V dijaškem si jo isto ponavad na WCju, kr je skor vedno kdo v sobi, ponavad pa to nardim zjutrej al pa takoj po šoli, ko še ni take gužve.
Moraš pač izkoristit vsako priložnost, kr kakšen teden jih je res malo, js tud v prvem letniku nisem še vedla kako in kaj in so me skoraj enkrat zalotile, ampak sedaj, ko grem v četrtega mi ni noben problem več. Pa tud fanta sm mela pol leta vmes, tko da nism tolk rajcala in sma rajš bla pr njemu v stanovanju, kr v dijaškem je res težko za to, razn če se kako zmeniš.


dobra dobra…upam d misls kot sarkazm
[/quote] dvomim da je mislil kot sarkazem, če prav premislim, tudi jaz delilm z njim to mnenje

Jaz mam tok dobre cimrice, da se vedno zmenimo, si pa ne rajcam, ker raje dobimo kar fante nam ke to veliko bolje.

Mogoce se probaj pogovoriti z ostalimi, drugace pa ja tudi sama ne vem kako dolocene nic ne seksajo s fanti, saj je to cist normalno halo, mogoce samo stalno v telefon bulijo, da si visajo umeten ego.

Ali pošilja kra nude?

To tud men ni jasno zakaj rajs ne najdes enga fanta ki korkl tolk oblada zadevo sj so vsi potrebni ko nevem kaj

Kaj če greš npr v gozd z fantom? Veliko komu bolje rajcat v gozdu. Lahk pomagam če želiš 😂

Js bi tud rabila kako pomoč, sicer zivim sama ampak bi si zelela kako frendico s kero bi se zabavale mal

Odgovor na objavo uporabnika
Js bi tud, 24.12.2022 ob 18:12

Js bi tud rabila kako pomoč, sicer zivim sama ampak bi si zelela kako frendico s kero bi se zabavale mal

Kolk si mlada od kje

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close