Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kako priti v stik z zensko?

Kako priti v stik z zensko?

Pozdravljeni!
Rabil bi nekaj nasvetov za mojo težavco.

Pač sem fant, star 18 let. Moja težava je ta, da nevem kako priti v stik z žensko. Pač rad bi spoznal kakšno. Nevem sebe ocenit vendar mislim, da nisem grd saj sem nekaj puncam ze bil všeč, vendar pač niso ble prave za mene. Imam urejeno frizuro, se oblačim v stylu. Stvar je taka če v živo recimo sem na kakem žuru, zabavi pa mi je kakšna simpatična, lušna in bi jo rad spoznal, ženska me večkrat pogleda oz. se spogledujeva, vendar nevem narediti naslednji korak, da bi prišel z njo v pogovor. Nekako me strah da me odvrne, pa tud nevem kako bi prostipil, kaj bi povedal. Težava je kadar vidim, da sem neki všeč na kakem žuru, nevem do nje stopit, pa še njenega imena nevem da bi jo kje kontaktiral naslednji dan.

Drugo vprašanje pa je, kako najlažje sploh pridem v stik z žensko? Do zdaj, s katerimi sem imel nekaj, so same pokazale oz. dale prve znake(lajkale slike na fb, al pa je ze blo da je tud sama pisala).

So moški, ki veliko punc spoznajo tako, da se z njimi začnejo pisat preko fb. Men je tu mal bed, ker pač so ženske katere že majo simpatije in jim pol pišem pa seenajo oz. niso zainteresirane in pol vse nekak bed izpade. Je sploh pametno kliknit na fb? ker kljub vsemu se mi zdi še najlažja opcija, da kliknem na fb. Saj če je zainteresirana in se vid da si z veseljem piše z mano, da se pol zmeniva za kakšno pijačo, če drugo ne pa se zmenva da se dobiva na žurki. Ampak verjetno, če bom kliknil, bo se našla tud taka kera me bo seenala oz. nebo pokazala interesa. Zanima me vaše mnenje o tem.

Prosil bi za nasvete. Hvala.

Fbja se izogibi na deleč. Ljudje smo narejeni tako da rabmo osebni kontakt. Kokr si rekel, star si 18, kam se ti pa mudi? Pač eni dve leti kamot še mal opazuješ… vmes se bo že kakšna našla. Sramežljivost te nese… tako kot mnoge med nami.

Saj razumem ja, vendar nerazumem kako eni z tako lahkoto spoznavajo ženske? Sam hodim na zabave pa žure, pa dostkrat vidim da sem kaki všeč pac ker me gleda pa nevem enostavno v stik prit z njo. Saj se negre samo za resno zvezo, za bluzenje tud. Ker pac dozdaj nisem imel prav veliko takih ljubezenskih dogodivscin. In enostavno nevem kaj napravit, pač rad bi imel stike z zenskami. Dandanes veliko zensk hodi na zurke da bi spoznal kaksega al da bi zabluzil, pa tut moski in pac mene to zanima kako en druzga najdeta tam, kako prideta v stik.

nova
Uredništvo priporoča

Ja upras jo karkol pac uno hej kko smo kej dns pa tko pac karkol sam ne ji rect ej ful si lusna a bi sla na pijaco k to pol izpade tko mal fakboiii…pac alpa napises ce me seenas pomen d hocs it z mano vn pac in bo mogla odgovort…uso sreco

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close