Najdi forum

Ljubezen in seks

Pozdravljeni,

že nekaj časa razmišljam in nevem kaj bi naredila zato me zanima če se jemogoče kdo znašel v podobni situaciji kot jaz.

S fantom sva skupaj že 4 leta in se odlično razumeva, sva iskrena in se vedno pogovoriva o vsemu kar naju teži. Mislim da bi lahlo rekla da imava perfektn odnos. Edini problem je seks. Ni tako zelo salb vendar se nekako nemoreva ujeti, vsaj jaz tako mislim. Sva se veliko pogovarjala od tega in poskusila rešit zadevo ampak nekako ne gre. Ga ljubim in nebi rada da greva narazen zaradi tega ampak zadnje čase mi je res težko, najbolj zaradi tega ker sem z bivšim mela nor seks. Sem upala da se bo po tolikem času stvar izboljšala ampak je vedno isto.

Zanima me če je kdo že doživel to in kako se s tem soočiti.

Premalo napisanega za konkreten odgovor. Ni jasno kaj tocno pri seksu vama ne stima…se bolje, kaj tebi konkretno ni vsec in cesa si želiš… ko bos to odgovorila bosta ze na pol poti k resitvi ali…

Več stvari po malem. Nezna me uzburit, čeprav sva se ze pogovarjala od tega in sem mu povedla kako mi je ušeč, še vedno ne uspeva. Hitro mu pride, ampak to me niti nebi tako motilo če bi lahko potem kmalu nadaljevala…na začetku se mi to ni zdel tak problem, ampak po 4 letih sem pričakovala da se mu bo nabralo malo kondicije. Tudi o tem sva govorila in se trudi ampak ne gre lih na boljše. Mislim pa da je največji problem to da mi ni preveč ušeč njegov penis. Tega mu direktno nisem nikoli povedala, malo po ovinkih sem mu enkrat omenila. Nočem da bi to preveč uplivalo na našo zvezo ampak zadnje čase mi je vedno bolj težko.

Hvala za odgovor 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Jah takole ti lahko svetujem. Če te v 4 letih kljub tvojim navodilom ne zna vzburit, hm, potrpežljivost ni kaj.
Ne razumem kaj ti ni všeč na njegovem, sklepam dolžina, obseg, trdota…? Karkoli omenjenega je pac tako kot je… mogoce lahko vplivas na nek odklon navzgor, to pa je tudi vse. Lahko poskušaš ugotovit, kaj ga rajca, npr femdom in ga grobo usmerjas, ker po napisanem bi znal bit cuck. Ali in zakaj bi se s tem ukvarjala pa ves le ti…

poznam to..jaz sem bil z bivšo punco 5 let, pa se pri sexu nekak nisma ujela…pri nama je bil bolj problem v njej kot v meni, kar je tudi sama rekla…aja pa nisva šla zarad sexa narazen..ona je bila zlo statična, o fafanju ni hotla slišat…najraje je bila, če se je lahko vlegla, noge dala narazen potem pa do konca tak…in čist vedno je tud njej prišlo, tak da sem ziher da ji je pasalo pa vse…

kar se pa tvojega problema tiče…zdaj če te ne more nekak vzburit mu pa točno povej pa pokaži…vem da je lažje rečt kot nardit pa vseeno..al pa kupta kakšen pripomoček..recimo vibrator za ščegetavček..nevem 🙂 zdaj glede njegovega penisa nebo mogo kaj dost spremenit…pač velikost, obseg itd je kot je..pobrije si ga edino lahko, če te moti to…če zdaj ne sexata s kondomom mogoče probajta to, ker tisti bolj debeli nekak malo zadržijo da mu pride in sex bo trajal dlje…mogoče bi pomgalo tudi, da mu ga ne fafaš tak dolgo in da se mu ga med sexom ne dotikaš preveč..

V Sloveniji, predvsem s stališča (že skoraj popolnoma prepariranih) žensk je tako:

bivši = nor seks
zdajšnji = povprečen seks

Zanimivo, da da ste bivšega dali na čevelj. Ker niso štimale nekatere, verjetno zelo pomembne stvari za odnos.

Zanimivo, da razmišljate, da bi dale na čevelj tudi zdajšnjega, ker je seks kao povprečen, ali slabši od prejšnjega.
Ker moški (tako Cosmo in ostale “ženske” revije in spletni forumi) morabiti v postelji čarovnik in kaskader, tisti indijski močki an njihovih kipih (kamadanes/kamasutra) so proti takemu liku amaterji.

Le da realno življenje ni seks kar naprej, seks trikrat na noč, REALNO ŽIVLJENJE JE TUDI, ali PREDVSEM greba za službo, denarjem, je kuča-poso, so tudi sončki in nevšečnosti, povezane z njimi in njihovo vzgojo…

Ali daste na čevelj tudi fanta, ki trenira atletiko in je včeraj tekel na 800metrov dve sekundi slabše, kot je tekel pred tremi meseci?

Ali daste na čevlj tudi moža/partnera, ki je za junij prinesel 35 evrov manjšo plačo, kot za maj?

Zblojene ste, do konca zblojene. Nerealne. Nesramne. In popolnoma neživljenske!

Upam, da boste izbirale toliko časa, da boste dobile ostanek/škart: napol impotentnega, brez službe, tudi brez kakšnega zoba in brez polovice las. In seveda brez trikrat dnevno…

Zato pa ti lahko dam roko, nisi mogel bolše napisati, in to ni problematika samo v tej smeri dandanes ampak od samega že nagovora dekleta do vzdrževanja nekega odnosa danes, časi so se spremenili. 😀 😀

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close