Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zdej pa res: kaj punce sploh želite

Zdej pa res: kaj punce sploh želite

Živjo

Saj veeeeem da je bilo že veliiiiiiiiikoooooo tem napisanih o tem samo meni se zdi da so use te teme (vsaj tiste ki sem jih bral jaz) brez neke res osnove ali kako naj temu recem v nobeni nisem zasledil bistva oz. da bi bilo naravnost povedano kaj si punce sploh želite od fantov.
Zdej pa tako: če ste punce kej poštene pa za kokr se mate poštene pa ne vem kaj še vse a ima katera od Vas toliko “jajc” da naravnost pove v tej temi kaj ve sploh pri fantih iscete oz. kaj pricakujete od njega pa prosim brez raznih bullshitov: prijazen,nasmejan….blablabla ker te finte pri meni ne vžgejo ze nekaj let ne več.

Pa da ne bo pomote NE ŽALIM nobene punce ali pa da bi imel kaj proti puncam samo RES me zanima kaj in kako.

Lep pozdrav

Ja pać to je ful težko povedat…nevem odvisn kolko je punca stara pa odvisn od punce pa sj vem d nakladam kr neki…ja nevem zame mi je ful fajn ce skrbi clovk zase pac frizurca zdejsnjega casa pa d se oblac normalno ni treba d je cis swag al neki, da je direktn pac ce si slabe volje poves ok dns nism kul pac pust me pr miru ne pa d posiljas neke signale k jih noben ne steka in je pol usaka stvar narobe…pa da kritiziras usako rec, d se zanimas za njene hobije, men ni usec mislm sj je fajn ce si prjazn sam je ful uredu ce mal izzivas in to sam ne rect d je debela hh
ok, upam d sm kj povedla koristnega

Hvala vseeno za odgovor sam hahaha to klinac usaka rece pa vsi odgovori so taki hahaha
Pa jst sm uprasu “kaj želite od fanta” ne “kaksn želite da bi bil”
Vseeno se enkrat hvala za odgovor

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sicer nisem ena izmed tipicnih zensk, lahko ti pa dam odgovor kaj si zelim od fanta. Torej, da me poslusa, ne ignorira, razume, da sem kdaj pa kdaj tecna in me takrat pusti na miru, da mi pove, da me ima rad, da ni copata, pokaze svoja custva ampak je hkrati moski, torej brani mojo cast, me brani, ce mi kdo tezi, da zna udart po mizi in me kdaj ustavit, ko sem res prevec tecna. Da ce mu recem, kaj naj naredi, da to tud naredi slej ko prej, torej da mi pomaga pri gospodinjslih opravilih, da je pameten, razgledan. Da se me rad dotika, mi daje orgazme, ima rad blow jobe, da je odprt glede seksa, se ne jezi, ce mu povem kaj mi pase in kaj mi pac ne, da sprejme kritiko dobrovoljno, da ve, da se seks najprej zacne v glavi.

Seveda ne pricakujem to zaman, vem kaj lahko ponudim jaz, zato vem kaj lahko zahtevam.

No to pa je ze mal bol podobno pravemu odgovoru 🙂

Hvala

Prebral sem vašo objavo in se kar našel v njej, sem tak človeka, kakršnega iščete v svoji objavi. Predvsem to me je pritegnilo, ko ste omenili, da mora biti pameten in razgledan, ker tudi sam ravno to iščem v punci/ženski.

Vprašal bi vas, koliko pomladi štejete (vem da to ni vljudno vprašati, a tako bom vsaj vedel, če sva starostno kompatibilna)?

Lepo Vas pozdravljam. 🙂

Od zdaj naprej iščem samo se netipične 😀 še je upanje ! Hvala

iskreno- men je samo pomembno da ma dnar

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close