Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Vneta kozica na penisu-prosim POMOC!!

Vneta kozica na penisu-prosim POMOC!!

Hey
Mam en problem
Ko sem bil majhen si nisem umival glavice penisa ker mi je pac blo grozn to kozico dol potegnt
No ampak zdej sm slisu da ke to nujno in sm spet zacel po vecih letih
In pac zdej si to ze kksn let vsak dan umijm ampak skor nc ne pomaga. Kozica je se smer rdeca in zmeri k si jo dol iz glavice potegnem pac tm tut ful smrdi ker je pac vneto
A obstaja kksns krema al karkol k bi mi lahko pomagal ker bi res zloo nujno rabil pomoc
Star sem pa 16 let
Za odgovore se ze v naprej zlo zahvaljujem

Pozdravljen.
Jaz sem tudi star 16 let in na srečo nimam tega problema ker si ga redno umivam in tudi drkam dokaj redno, ker to bi naj pomagalo.

Svetujem pa ti, da si kupiš kamilično kremo al pa na silo potegneš kožico dol. Je pa potrebno obiskat zdravnika.

Lp

Obišči osebnega zdravnika. Brez skrbi, so videli že malo morje organov in tvoj ni nič posebnega. Kreme v prosti prodaji skoraj gotovo ne bodo dovolj učinkovite.

Matjaž


pomaga tudi Bepanten

Dobro leto je minilo od tega in mogoce se je stanje malo izboljsalo ampak dalec od tega da ne bi bilo nic vec rdecice in neprijetnega vonja, ko kozico potegnem dol da se umijem. Se posebaj po kaksni fizicni telovadbi ko sem cel prepoten je sploh slabo s tem.
Zdaj sem stat 18 let, nisem se imel spolnega odnosa in tudi nimam punce.
Pogosto si ga umijem z mrzlo vodo, ker naj bi to tudi pomagalo, ampak ali ima se kdo kakrsen koli drugacen nasvet, kaj bi lahko pomagalo?
Mkgoce kaksna kislina (recimo limonin sok) a je mozno da bi to kaj pomagalo?
Za nasvete se ze v naprej zahvaljujem

Pri tebi gre najverjetneje za okužbo s kakšno bakterijo ali pa z glivicami kandide (Candida albicans ). Brez resnega pristopa zdravljenja se boš teško znebil te težave. Lahko si ga po umivanju namažež z olivnim oljem, katerega narahlo zmasišaš, da se upije v kožo. Če mastrubiraš pa takrat uporabljaj olivno olje kot lubrikat. Olivno olje naj bo deviško, hlogno stiskano po možnosti bio, sicer ne bo nobenega učinka. V primeru z okužbo s kandido pa je potrebno celovito pristopiti k zdravljenju.

Pri zdravniku pa očitno nisi bil…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close