Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Iščem dekle za druženje, skupne izlete in preživljanje kvalitetnega skupnega časa

Iščem dekle za druženje, skupne izlete in preživljanje kvalitetnega skupnega časa

Opazil sem, da se v zadnjem času tu pojavljajo številne teme o zmenkarijah in podobnem in so moški označeni za iskalce dekleta le zaradi spolnosti.

No sem drugačen in pomembna mi je predvsem razgledanost, da se lahko pogovorim o najrazličnejših stvareh in izpopolnim/razširim svoja obzorja in znanja. 
Rad se pogovarjam o zdravi prehrani in zdravem načinu življenja, novih izumih in o novostih na finančnih trgih, veselijo me tudi mnoge druge teme, bolj podrobno lahko opišem preko zasebnega spročila.

No če ima morda katera malo interesa oz. jo še kaj zanima naj kar vpraša, ker imam zelo rad vprašanja in še raje nanja odgovarjam. 🙂

Če bi se morda pokazal resnejši interes sem se pripravljen tudi prijaviti in nadaljevati pogovor tam, da ne bi tekel pogovor vsem na očeh in posledično ne bi smetil foruma.

Lep pozdrav 😀

Mas kak mail, da te lah kontaktiram🤔

Kje te lohka kontaktiram? 🙄

nova
Uredništvo priporoča

Kje te lohka kontaktiram? 🙄
[/quote]

Jaz pa iščem eno punco iz MB ali okolice, je katera za dopisovanje ali zmenek? Javite se. 🙂

Js bi se lohka družla s tabo. S kje pa si? 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close