Najdi forum

Penis v puberteti

Pozdravljeni!
Imam 14. Skoraj 15 let in moj penis je dolg tako v rekakciji 11 – 12 centimov normalen pa 9-10 , a je to uredu dolžina? In še to: na penisu na zgornji stranibje neka žila, a je to normalno?

Hvala

To je čisto dovolj 🙂 tudi da se žila vidi je normalno. Glede na to da si star 15 imaš pa še nekaj let časa da ti zraste. Enim prej, drugim kasneje. Tko da ne se sekirat.

Star sem 15, trdega imam 20cm. Sploh v erekciji je ves žilast, tako da je to normalno. 😉

nova
Uredništvo priporoča

Maš pa kar fajn vlkega glede na tvoja leta 😛

Maš pa kar fajn vlkega glede na tvoja leta 😛
[/quote]

Če si samska greva lahko na pijačo. Jaz ga imam 19cm, če te to zanima, str sm pa 19 let, pa tud bol športno postavo mam.
Chiao

Maš pa kar fajn vlkega glede na tvoja leta 😛
[/quote]

Če si samska greva lahko na pijačo. Jaz ga imam 19cm, če te to zanima, str sm pa 19 let, pa tud bol športno postavo mam.
Chiao
[/quote]

Ja sam od kje pa si?

Maš pa kar fajn vlkega glede na tvoja leta 😛
[/quote]

Ce ti je vsec taka velikost, lahko sprobas😉 tut sportna postava ce ti je vsec?

Maš pa kar fajn vlkega glede na tvoja leta 😛
[/quote]

Ce ti je vsec taka velikost nimam proti, če joces sprobat?😉

wauuu, res velik za tvoja leta. sem kar malo mokra ob misli na tvoj velik penis.☺️ imam rada tudi mlade fante, s tako velikostjo pa sploh.😉

Če si samska greva lahko na pijačo. Jaz ga imam 19cm, če te to zanima, str sm pa 19 let, pa tud bol športno postavo mam.
Chiao
[/quote]

Ja sam od kje pa si?
[/quote]

Z dolenske. 🙂

wauuu, res velik za tvoja leta. sem kar malo mokra ob misli na tvoj velik penis.☺️ imam rada tudi mlade fante, s tako velikostjo pa sploh.😉
[/quote]

Od kod pa si lady? Jaz sem iz štajerske.

wauuu, res velik za tvoja leta. sem kar malo mokra ob misli na tvoj velik penis.☺️ imam rada tudi mlade fante, s tako velikostjo pa sploh.😉
[/quote]

Lady, kok si pa stara? Mislm.. Glede na to da mas rada mlade fante, pa z velikostjo… js sm 16, pa ce bi se dal kej zment..😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close