Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost MATURANTSKI IZLET!!!!

MATURANTSKI IZLET!!!!

Hey mene pa zanimajo vase izkušnje
Prosim pišite samo tisti ki ste bli na maturantskem izletu.
Jaz sem malo v dilemi ce bi sel ali n (star sem 16 gremo pa naslednje leto) pa me zanima kako ste se mel tisti k ste ze sli
Se splaca it
Ali nic ne zamudis ce ne gres
Gremo pa na Krf z Mondialom
Za vase odgovore se vam ze v naprej zahvaljujem

če imaš denar pojdi drugače boš verjetno obžaloval v ptihodnjosti zakaj nisi šel

Denar mi ni neka ovira
Prosil sem samo za izkušnje pac ce bi vi se enkrat zbiral ce bi se enkrat sli?
Pac izkušnje

nova
Uredništvo priporoča

Ko si tam, se imaš dobro, ko pa pogledaš za nazaj, je pa neumnost.

Meni je bil totaln waste of money and time. Pač, pijanice so. Če ti je to cilj maturanca, pol pejt. Pa da se razumemo, jaz nisem proti alkoholu, tudi sama pijem in ja, paše se napit en dan. Ampak da pa to delaš cel teden… brezveze. Kok stvari bi lah vidla alpa ostala doma pa se ga napila če bi hotla.
v glavnem men je blo zlo žal, mondial mi je pa itak porazen. mi smo bli vsi nezadovoljni

A mi se kdo lahko svetuje
Pac kaj ste vse kej tm delal
a se splaca it?

Uglaunem ponavadi to traja enih 10 dni. Zdej če pričakuješ, da boš nevem kaj use vidu, ne boš. Tja greš žurat. Res je, da lahko delaš to tudi doma, ampak to je posebna izkušnja. Spoznavaš nove ljudi, se družiš s prjatli in piješ. Nč posebnega, ampak se bol povežeš z ljudmi iz drugih razredou. Pr nas nobedn ni obžalovau, nebi šli pa še enkrat zdej ko smo starejši. Takrat pr 18ih je to prou super 😉

Ojla
Js sem bla lani na maturancu na Krfu in morem priznat da je biu to en izmed najlepsih tednov v mojem zivljenju!
Poskrbel so za dobro animacijo zato je pot na Krf je minila hitro.. ko smo startal iz Lj je bla itak noc in smo usi zaspal tko da se poti do Ancone sploh nismo dolgocasil.
Na ladji si palubni potnik cesar se nism veselila ampak na koncu mi je tocno to blo ful usec ker je bla nora izkusnja in se bl smo se povezal s sosolci in sosolkami.
Zvecer je itak en party na ladji ponoc smo pa se sami mal nabijal musko in se zabaval neki velik nismo pil razn parih izjem.
K prides na Krf mas takoj ogled mesta z lokalnimi vodici potem pa neki prostega casa.. no pa da ne bom predolga ker predvidevam da si svoj program dobil ob predstavitvi na soli.. koliko bos videl lahko izberes sam ker se nobenega v nic ne sili so pa razlicne plaze, izlet z ladjico, Paleokastritsa in samostan, Achilleon… gre se tudi na Golden fox to je bazenski kompleks s katerega je res noor razgled mi smo bli navduseni, spozna se tud nekaj grske kulture in kulinarike ker imas grsko vecerjo mislim da s 5imi hodi, tja pridejo tudi plesalci v njihovih tradicionalnih nosah in plesejo potem pa tud goste povabjo na pder in jih naucijo nekej plesov. Uglavnem noro vzdusje in nora izkusnja. Zura se velik, vsak vecer zabave pa so tematske in se ne morejo primerjat z nekim nocnim izhodom v lj kjer je vedno isto.. na primer toga party je res neki posebnega 🙂 Vecerje so samopostrezne in izbire je res ogromno, ful je dobr, lacni nismo bli haha.. hotel je biu supr, sobe nic posebnega pred hotelom pa nor bazen kjer smo bli vedno ko smo mel prosti cs.
Plaze in morje so res toop😍
Mi smo bli usi zadovoljni in bi sli takoj se enkrat ce bi lahko.

Objava čaka odobritev

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close