Najdi forum

Sex pri 13. letu

Pozdravljeni!
Moj prijatelj si zelo želo sexsat vendar njegova punca noče. Pa je prosu mene če bi jet s njim. Jst pa sm tak, da ne morem reči ne. Sm mu pa seveda povedal, da sva za sex še veliko premlada, ampak mi je vseeno on poslal program:
-Tuširanje
– Skupno britje penisa
(greva na posteljo)
– Poljubljanje (kr on ful hoče)
– Fafanje prsi, telesa
– Potem si penis vtakneva v zadnjico
– Fafanje penisa
Bi bil za naju vredu?
Hvala

Seveda da je vredu bi se vama pridruzil😳

Pa to crkneš, kaj si na drogah? Joooj kok ste eni smešni!

nova
Uredništvo priporoča

tvoj prjatu rab pomoč

ti morš rečt ne, briga tebe za kolega, telo je tvoj. kaj si ti želiš, briga te on.
si boš lajf uniču

raj se za šolo brigaj

Haha, a kr program ti je poslal?! Britje penisa pri 13h? Že to je jasen znak, da to ni resnična objava, ker pri 13h nimaš toliko dlak, da bi bilo potrebno britje. Umiram od smeha.

Ha ha

Zamenjajta zadnjo in predzadnjo točko. Nočeš imet zadaha po dreku. Klistir obvezen. Poljubljanje je malo off. Poljubljanje dveh tipov samo zarad firbca je res mal čudno če gre zgolj za sex.
Britje penisa pri teh letih je totalno brez veze. Tistih 5 kocin če te res motijo odstrižeš ker obrit jih to ne znaš.
Kako zgleda fafanje prsi in telesa?

Da pa punca ne da sexat kolegu je pa jasno če je stara 13-14 je bolj pametna kot on.

Naj ga kolega še naprej meče na roko ti mu pa ne dovoli tega da te spravi v posteljo.Sej smo mladi fantje raziskovali spolnost ampak da te nekdo skoraj prisili v nekaj kar ti nočeš ni prijetno……

Car si bi te rad videl kako mu fafas tica oblitega z drekom hahahahahahah legenda res

Iz kje si ali bi zele se z mano

No, zdaj imam 20 let in še vedno sem devica, tako da ne vem. Ampak moj prijatelj iz APKNite je povedal, da je začel seksati pri 15, zato mislim, da je v redu.

Odgovor na objavo uporabnika
aintbigenough, 29.08.2019 ob 08:06

No, zdaj imam 20 let in še vedno sem devica, tako da ne vem. Ampak moj prijatelj iz APKNite je povedal, da je začel seksati pri 15, zato mislim, da je v redu.

Fant ne more bit devica

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close